Fox tvnin sevilen dizisi ve kendi kitlesini ekranlara bağlayan muhteşem dizi O hayat benim 39. yeni bölümde flaş gelişmeler yaşanıyor ve bu haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fox tvnin hit getiren dizisi  O hayat benimde sırlar ortaya çıkıyor ve bu durum aileleri karıştırıyor ..Ekranların sevilen dizisi O hayat benimde ortalık toz duman oluyor. Foxtv nin beğeniyle izlenen dizisi o hayat benimde bu hafta neler yaşanacak işte ayrıntılar..

“Herkese Efsun benim öz kızım derim!” Nuran’ın bu sözüne Hülya’nın da şahit olması Efsun’u iyice köşeye sıkıştırır. Tüm iplerin Nuran’ın elinde olmasını hazmedemeyen Efsun, geleceğini garanti altına almak için bir plan yapmaya başlar. Nuran için de geçmişteki pişmanlıklarıyla yüzleşme vakti gelmiştir.

Nuran ve Mücella arasında yıllardır süregelen anlaşmazlık ve Nuran’ın hırsı yüzünden kararttığı bir hayat daha ortaya dökülür. Sinem’in yakınlaşma çabaları karşısında Ateş ve Bahar dehşet içindedir. Ateş, Sinem’i hayatlarından uzak tutmaya kararlıdır. Bahar’la aşklarının artık daha fazla beklemeden resmiyete dökülmesi gerektiği de ortadadır. Onlar nişan hazırlığına girişirken, Yusuf Ağa’nın ölmeden önce bıraktığı bir mektup ortaya çıkıp herkesi gafil avlamak üzeredir.

o-hayat.jpeg