3 sezondur FOX ekranlarında pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma her bölümü ile sosyal medyanın konusu olmayı başardı. Entrikanın dozunun hiç düşmediği dizi ekranlara zorunlu ara vermek zorunda kaldı. Dizi ekranda yok fakat oyuncular seyircilerin yakın tabikinde. Özellikle Eda Ece..

Dizide iş adamı Halit Argun'un 3. eşi Yıldız karakterine hayat veren güzel oyuncu Eda Ece, özellikle 3. sezonda performansını iyice arttırdı ve seyircinin gönlünü kazanmayı başardı. Sempatik ve komik bir karaktere dönüşen Yıldız'ın son halini seyirci çok sevdi.

Sosyal medyanın da sık sık konuştuğu isimlerden biri olan Eda Ece'yi 2 milyon 800 kişi takip ediyor. Haliyle sempatik oyuncu Eda Ece'nin her paylaşımı olay oluyor binlerce beğeni ve yüzlerce yorum alıyor.

İnstagram hesabında sık sık paylaşımları yapan Eda Ece aldığı kararı takipçilerine duyurdu. Koronavirüs nedeniyle hepimizin evde kaldığı şu günlerde Eda Ece çok konuşulacak bir karar verdi ve sosyal medya hesabını kapattı.

Dijital detox görseliyle 'Görüşmek Üzere' yazan Eda Ece bu paylaşımını yoruma kapattı. Eda Ece'nin bu ani kararı hayranlarını ve takipçilerini üzdü.  İNTERNET HABER