Kızılcık Şerbeti dizisinin takipçileri, her hafta merakla beklenen yeni bölüm için heyecanla ekran başına geçiyor. Dizinin 66. bölümüyle ilgili gelişmeler büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Peki, Kızılcık Şerbeti 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar ve fragman izleme linki!

Kızılcık Şerbeti 66. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Henüz 66. bölüm fragmanı yayınlanmadı, ancak en güncel bilgiler için sayfamızı takip edebilirsiniz. Fragman yayınlandığında, burada bulabileceksiniz.

Kızılcık Şerbeti Son Bölümde Neler Oldu?

Kızılcık Şerbeti'nin 64. bölümünde; Doğa'nın yeniden bir araya gelmek için istediği şartı yerine getirmekten zorlanan Fatih'i zor günler beklemektedir. Rüzgar'ın, Abdullah ile konuşması Nursema'yı çok zor durumda bırakır. Abdullah kızının kanalda çalışmasına kesinlikle izin vermez. Rüzgar yaptığı hatayı anlamıştır ancak artık çok geçtir. Çimen, Kıvılcım'ın asistanı olarak şirkette çalışmaya başlar. Kıvılcım ve Çimen'in şirkette olması, Abdullah ve Ömer'in arasındaki ipleri gitgide germektedir. Nilay adını verdiği kremin üretim aşamasını da yakından takip etmektedir. Kıvılcım ve Ömer'in Ünal ailesini eve yemeğe davet etmesi büyük bir sürpriz ile sonlanacaktır. Nursema'nın alacağı bir ödül için Ünallar törene hep birlikte gider. Pembe kızını yeniden evlendirmek için harekete geçer ancak tüm çabaları Nursema tarafından bertaraf edilir. Pembe ve Görkem arasındaki gerginliğe Nilay'ın dahil olması çatışmayı çok büyük bir boyuta taşıyacaktır.

Kızılcık Şerbeti 66. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Kızılcık Şerbeti 66. bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Dizinin resmi sosyal medya hesaplarını ve web sitemizi takip ederek en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığında, burada bulabileceksiniz.

Fragman İzleme Linki:

Fragman yayınlandığında, aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz: Kızılcık Şerbeti 66. Bölüm Fragmanı İzleme Linki

Dizi Hakkında:

Kızılcık Şerbeti, izleyicilerine her hafta dram ve entrika dolu anlar yaşatıyor. Doğa, Fatih, Rüzgar, Abdullah ve Nursema'nın etrafında dönen olaylar, izleyicileri ekrana kilitliyor. 66. bölümde de izleyicileri yine soluksuz izleyecekleri anlar bekliyor.

Yeni bölümler ve fragmanlar hakkında en güncel bilgileri kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin!

Kaynak: WanHaber Haber Merkezi