TFF 2'nci Lig Beyaz Grupta mücadele eden temsilcimiz Van Spor FK, Pazar günü saat 14:00'te Van Atatürk Şehir Stadyumu'nda Beyoğlu Yeni Çarşı Futbol Kulübü'nü konuk edecek.

Van Spor Futbol Kulübü asbaşkanı Erol Temel, Pazar günü evimizde oynayacağımız Beyoğlu Yeni Çarşı Futbol Kulübü maçı öncesi taraftarlara çağrıda bulundu.

Van'da yaşayan herkesin Van Spor'a sahip çıkmasını isteyen Temel, sporseverlerin tribünlerdeki yerini almasını istedi.

Van halkına çağrıda bulunan Temel, "Son zamanlarda Van Spor'a karşı yapılan muamele hepinizin malumudur. 4 Haftadır ısrarla ve göz göre göre hakkımız yeniyor, golümüz ve penaltımız verilmiyor. En son kupa maçı öncesi otobüsümüze keyfi olarak durdurulup ceza yazılması, yönetici arkadaşlarımızın TFF'ye isim bildirdiğimiz halde protokole alınmaması da Van Spor'a karşı sergilenen tutumu gözler önüne koyuyor. Ben bütün Van'da yaşayan kardeşlerimden, abilerimden ve sporseverlerden Van Spor'un daha güzel yerlere gelebilmesi için destek vermelerini, stattaki yerlerini almalarını istiyorum. Pazar günü oynanacak kritik maçta taraftarlarımız 90 dakika boyunca destek vermelerini ve tribünleri doldurmalarını rica ediyorum." ifadelerine yer verdi.

Kaynak: WanHaber / Oktay Dincer