Tiyatro Haberleri

tiyatro haberleri ve güncel tiyatro gelişmeleri, tiyatro ile ilgili tüm video, tiyatro fotoğrafları ve tiyatro haberleri Van Haber | Wan Haber | Son Dakika Van Haberleri sitemizde


Kültür & Sanat

Van’ın İpekyolu Belediyesi tarafından ücretsiz olarak sahnelenen “Nefes Mehmet Akif” adlı tiyatro oyunu sanatseverlerle buluştu.

Kültür & Sanat

Van’ın İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Microphone Sanat tarafından hazırlanan “Şahidimiz Anadolu” isimli tiyatro oyununu izleyiciyle buluştu.

Kültür & Sanat

Van Devlet Tiyatrosu’nda bugün "Kurtlar Sofrası" adlı oyun izleyicilerle buluşacak.

HABERDE İNSAN

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Van YYÜ) Dursun Odabaş Tıp Merkezinde paramedik olarak görev yapan 32 yaşındaki Sezgin Alaca, boş zamanlarında...

EĞİTİM

Van Büyükşehir Belediyesi, üniversite öğrencilerini ücretsiz tiyatro etkinlikleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Kim Kimdir?

Can Gürzap'tan acı haber... Türk sinema ve tiyatrosunun duayen isimlerinden biri olan 79 yaşındaki Gürzap'ın hayatını kaybettiği açıklandı. Sanat dünyasında...

Kültür & Sanat

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ücretsiz tiyatro gösterileri, ‘Ben Feuerbach’ isimli tiyatro oyunu ile devam edecek.

Kültür & Sanat

Kültür ve Turizm Bakanlığı, 2023-2024 sanat sezonunda 476 tiyatroya toplam 55 milyon lira destek verecek.

HABERDE İNSAN

Van Büyükşehir Belediyesince kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ara tatilde öğrenciler için başlatılan ücretsiz tiyatro etkinlikleri başladı.

Kültür & Sanat

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ücretsiz tiyatro gösterileri ‘Ceza Sömürgesi’ isimli tiyatro oyunu ile devam etti.

Kültür & Sanat

Van Büyükşehir Belediyesi, Kürt edebiyatının önemli değerlerinden Ahmed-i Hani'nin tiyatroya uyarlanan eşsiz eseri Mem û Zîn oyununu sanatseverlerle buluşturuyor.

Kültür & Sanat

Van Devlet Tiyatrosu’nda prömiyeri yapılan ‘İtaat İlamı’ oyunu büyük beğeni aldı.