22 Ekim 2021 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var?

Futbol severlerin büyük bir ilgi ile takip ettikleri futbol maçları tüm heyecanı ile takip ediyor. Futbol heyecanını doya doya yaşamak isteyenler stadyumları eve taşımaya devam ediyorlar. liglerin başlaması ile bu heyecan 2'ye katlandı. 1.lig, 2.lig ve 3.lig'lerin başlaması ile beraber nefesler tutuldu. maçların canlı yayınlarına, oynadıkları maçlar ve diğer bilgilerine yer verdik. Bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var? hangi maç saat kaçta başlıyor? hangi maçın canlı yayını nerede yayınlanacak? voleybol maçı hangi kanalda yayınlanacak? 22 Ekim Cuma 2021  

SPOR 22.10.2021, 08:37 22.10.2021, 08:47
22 Ekim 2021 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var?

Tüm dünyada en çok sevilen spor dallarından biri olan futbol maçları ilgiyle takip ediliyor. Liglerin ve Avrupa kupalarının başlamasıyla heyecan artarak devam ediyor.  Bu maçları takip etmek isteyen futbolseverler ise hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. Peki 22 Ekim 2021 Cuma bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

22 EKİM 2021 CUMA HANGİ MAÇLAR VAR?

22 Ekim 2021 Cuma günü oynanacak olan futbol maçlarının kanal ve saat bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

10:00
Yarı Final
Ampute Futbol Türkiye Kupası Yarı Final
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

13:00
Urawa - Kashiwa Reysol
Japonya J.League
Bilyoner TV

14:00
Elazığ Karakoçan - 52 Orduspor
TFF 3. Lig
Kanal Fırat Elazığ

17:15
Ajman Club - Al Dhafra
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

17:15
Al Sharjah - Al Nasr
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

17:30
Lahti - Oulu
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:30
Uni. Craiova - Gaz Metan
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

18:00
SKF Sered - Zilina
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
SKF Sered - Zilina
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:30
SJK - Ilves
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

19:00
Sibenik - Slaven Belupo
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
AD Cantolao - Cajamarca
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
Dinamo Moskova - Khimki
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Radomiak Radom - Gornik Leczna
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:30
Torino - Genoa
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport, Bilyoner TV

19:30
Erzgebirge Aue - Ingolstadt
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

19:30
Paderborn - Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2, Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

19:30
Dubai - Al Jazira
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

19:30
Hvidovre IF - Koge
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

19:30
Amstetten - Austria II
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

19:30
Floridsdorfer - Horn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

19:30
Innsbruck - FC Juniors
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

19:30
Vorwarts Steyr - Lafnitz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Y.Malatyaspor - Altay
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Eyüpspor - Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT AvazBein Sports Max 2

20:00
Ankaragücü - Manisa FK
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

20:00
Vejle - Nordsjaelland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

20:00
Hobro - Jammerbugt
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Neman - BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

20:30
Chindia Targoviste - Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

21:00
Willem II - Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
Almere - Jong PSV
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
NAC Breda - Maastricht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
ADO Den Haag - Excelsior
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
Dordrecht - Den Bosch
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
Eindhoven - Ajax
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
Jong AZ - Volendam
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
Jong Utrecht - Oss
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
SC Telstar - Helmond
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
VVV Venlo - De Graafschap
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:00
Mouscron - RWDM
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

21:15
Ayacucho - Cienciano
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:25
Aus Lustenau - BW Linz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:30
Mainz - Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

21:30
Alessandria - Crotone
İtalya Serie B
Bilyoner TV

21:30
Lech Poznan - Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:45
Sampdoria - Spezia
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport, Bilyoner TV

21:45
Seraing - Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner TV

22:00
Arsenal - Aston Villa
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

22:00
Eibar - Cartagena
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:00
Osasuna - Granada
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

22:00
St. Etienne - Angers
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1, Bilyoner TV

22:10
Fransa - Estonya
FIFA Kadınlar Dünya Kupası Elemeleri
Bein Sports 4

22:15
Guimaraes - Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

22:30
San Jose - Aurora
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

23:30
Sport Boys - Carlos Mannucci
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

kaynak:bölgegündem

Yorumlar (0)
8
az bulutlu
Namaz Vakti 06 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sakaryaspor 16 36
2. Hekimoğlu Trabzon 16 34
3. Sivas Belediyespor 16 30
4. An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 16 30
5. Afjet Afyonspor 16 28
6. Çorum FK 16 28
7. Bodrumspor 16 27
8. Ankaraspor 16 26
9. Somaspor 16 26
10. Silahtaroğlu Vanspor FK 16 26
11. İnegölspor 16 24
12. Serik Belediyespor 16 23
13. Etimesgut Belediyespor 16 20
14. Diyarbekirspor 16 18
15. Turgutluspor 16 18
16. Sarıyer 16 15
17. Ergene Velimeşespor 16 11
18. Adıyaman FK 16 10
19. Kahramanmaraşspor 16 6
20. Niğde Anadolu FK 16 5
Takımlar O P
1. Trabzonspor 15 39
2. Fenerbahçe 15 27
3. Konyaspor 14 26
4. Hatayspor 15 26
5. Başakşehir 15 25
6. Alanyaspor 15 24
7. Galatasaray 15 23
8. Karagümrük 15 22
9. Beşiktaş 15 21
10. Adana Demirspor 15 20
11. Sivasspor 15 19
12. Giresunspor 15 19
13. Kayserispor 15 19
14. Altay 15 18
15. Antalyaspor 15 18
16. Gaziantep FK 14 18
17. Öznur Kablo Yeni Malatya 14 13
18. Göztepe 14 11
19. Kasımpaşa 15 11
20. Rizespor 15 10
Takımlar O P
1. Erzurumspor 13 28
2. Ümraniye 14 27
3. Ankaragücü 14 27
4. Eyüpspor 14 27
5. Bandırmaspor 14 25
6. Samsunspor 14 22
7. Tuzlaspor 13 21
8. İstanbulspor 14 20
9. Kocaelispor 14 20
10. Gençlerbirliği 14 20
11. Boluspor 14 19
12. Adanaspor 15 19
13. Bursaspor 14 17
14. Menemenspor 13 17
15. Manisa FK 15 17
16. Denizlispor 14 15
17. Ankara Keçiörengücü 13 13
18. Altınordu 15 13
19. Balıkesirspor 13 7
Takımlar O P
1. Man City 15 35
2. Liverpool 15 34
3. Chelsea 15 33
4. West Ham 15 27
5. Tottenham 14 25
6. M. United 15 24
7. Arsenal 14 23
8. Wolverhampton 15 21
9. Brighton 15 20
10. Aston Villa 15 19
11. Leicester City 15 19
12. Brentford 15 17
13. Crystal Palace 15 16
14. Leeds United 15 16
15. Southampton 15 16
16. Everton 14 15
17. Watford 15 13
18. Burnley 14 10
19. Newcastle 15 10
20. Norwich City 15 10