Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 24 Ekim

Taraftarlar futbol günlerinin ne zaman olacağını merakla takip ediyor. Maç tutkunları her gün maçları takip etmektedir peki bugün hangi maçlar var? Hangi kanallarda maçlar var? Hangi takımlar arasında maç yapılacaktır? Hangi takımlarla hangi tarihlerde maç yapılacaktır? Kaç tane maç olacaktır? 

SPOR 23.10.2021, 09:52 24.10.2021, 20:02
Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 24  Ekim

Taraftarlar futbol günlerinin ne zaman olacağını merakla takip ediyor. Maç tutkunları her gün maçları takip etmektedir peki bugün hangi maçlar var? Hangi kanallarda maçlar var? Hangi takımlar arasında maç yapılacaktır? Hangi takımlarla hangi tarihlerde maç yapılacaktır? Kaç tane maç olacaktır?

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

11:00 Kawasaki Frontale - Shimizu S Pulse Japonya J.League Bilyoner TV
11:30 Kapfenberg Bulls - St.Polten Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
13:00 Cerezo Osaka - Yokohama Marinos Japonya J.League Bilyoner TV

13:15 Twente - NEC Nijmegen Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
13:30 Atalanta - Udinese İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
13:30 Fatih Karagümrük - Hatayspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1

13:30 Altınordu - Ümraniyespor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
13:30 Samtredia - Dinamo Batum Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
13:30 Shukura Kobuleti - Lokomotif Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

13:30 FC Minsk - Slavia Mozyr Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
14:00 Nice - Lyon Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
14:00 Akropolis - Landskrona İsveç Superettan Bilyoner TV

14:00 St.Mirren - Glasgow Rangers İskoçya Premier Lig Uçankuş TV, Bilyoner TV
14:00 Ufa - Rubin Kazan Rusya Premier Lig Bilyoner TV
14:00 Borussia Dortmund 2 - Viktoria Köln Almanya Bundesliga 3 Almanya FF Youtube

14:30 Jahn Regensburg - Hannover 96 Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
14:30 Sandhausen - Werder Bremen Almanya Bundesliga 2 Bein Sports, beIN Connect, Tivibu Spor 5Bilyoner TV
14:30 St.Pauli - Hansa Rostock Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

14:30 Antwerp - Club Brugge Belçika Pro League Tivibu Spor, Bilyoner TV
15:00 Amorebieta - Real Sociedad B İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
15:00 Mirandes - Almeria İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

15:00 Sevilla - Levante İspanya La Liga S Sport PlusSpor SmartSmart Spor HDBilyoner TV
15:00 Keşla - Qabala Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
15:00 Brondby IF - Kopenhag Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV

15:00 Silkeborg - Odense Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
15:00 Vendsyssel - Helsingor Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
15:00 Flora Tallin - Kuressaare Estonya Premium Liga Bilyoner TV

15:00 Pisa - Pordenone İtalya Serie B Bilyoner TV
15:15 Luzern - St.Gallen İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
15:30 Dila Gori - Samgurali Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

15:30 Cambuur - Feyenoord Hollanda Eredivisie Vole AppBilyoner TV
15:30 Vitesse - G.A. Eagles Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
15:30 TSV Hartberg - Rapid Wien Avusturya Bundesliga Bilyoner TV

15:30 LASK - Altach Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
15:30 Zhodino - Rukh Brest Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
16:00 Fiorentina - Cagliari İtalya Serie A S Sport PlusBilyoner TV

16:00 Verona - Lazio İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
16:00 Antalyaspor - M.Başakşehir Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
16:00 Sivasspor - Adana Demirspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1

16:00 Brentford - Leicester City İngiltere Premier Lig S Sport Plus
16:00 West Ham - Tottenham İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport
16:00 Lens - Metz Fransa Ligue 1 Bein Sports 3Bilyoner TV

16:00 Lorient - Bordeaux Fransa Ligue 1 Bein Sports 4, Bilyoner TV
16:00 Reims - Troyes Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
16:00 Rennes - Strasbourg Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00 Balıkesirspor - Bursaspor Spor Toto 1. Lig TRT SporBein Sports Max 1
16:00 Brage - Sundsvall İsveç Superettan Bilyoner TV
16:00 Elfsborg - Sirius İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

16:00 Hammarby - Östersunds İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
16:00 Mjallby - Göteborg İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
16:00 Dinamo Zagreb - Istra 1961 Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV

16:00 Nykobing - F.Amager Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
16:00 Tabor Sezana - Maribor Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
16:00 Slovan Bratislava - Mikulas Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV

16:00 Aalesund - Sandnes Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
16:00 Asane - KFUM Oslo Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
16:00 Bryne - Raufoss Norveç 1. Ligi Bilyoner TV

16:00 Grorud - Fredrikstad Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
16:00 Raufoss - Ranheim Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
16:00 Stjordals Blink - Ull Kisa Norveç 1. Ligi Bilyoner TV

16:00 Strommen - Sogndal Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
16:00 Drogheda - Derry City İrlanda Premier Ligi Bilyoner TV
16:00 Aris - Panetolikos Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV

16:00 Volos - AEK Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
16:00 KGHM Zaglebie - Cracovia Krakow Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
16:00 Tabor Sezana - Maribor Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV

16:00 Slovan Bratislava - Mikulas Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
16:30 Köln - B.Leverkusen Almanya Bundesliga Bein Sports Max 2Tivibu Spor 3Bilyoner TV
16:30 Akhmat Grozny - Ural Rusya Premier Lig Bilyoner TV

17:00 Anderlecht - Beerschot Belçika Pro League Bilyoner TV
17:00 Randers - Aarhus Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
17:00 Westerlo - Virton Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV

17:00 Ceske Budejovice - Slavia Prag Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
17:00 Hradec Kralove - Teplice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
17:00 Viktoria Plzen - Jablonec Çekya 1.Ligi Bilyoner TV

17:00 Dinamo Kiev - Dnipro Ukrayna Premier Ligi Dinamo TV Youtube
17:15 Barcelona - Real Madrid İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, CBC
Sport, Smart Spor HD, Bilyoner TV 17:15 Reggina - Parma İtalya Serie B Bilyoner TV

17:30 Telavi - Torpedo Kutaisi Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
17:30 Paços Ferreira - Arouca Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
17:30 Basel - Lugano İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV

17:30 Servette - Sion İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
17:45 Ajax - PSV Hollanda Eredivisie Vole App, Bilyoner TV
18:00 Monaco - Montpellier Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV

18:00 Radomlje - Mura Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
18:00 Dunajska Streda - Michalovce Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
18:00 Salzburg - Sturm Graz Avusturya Bundesliga Bilyoner TV

18:00 Kristiansund - Sarpsborg 08 Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
18:00 Rosenborg - Sandefjord Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
18:00 Stromsgodset - Bodo Glimt Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

18:00 Tromsö - Mjondalen Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
18:00 Valerenga - Haugesund Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
18:00 Radomlje - Mura Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV

18:00 Melipilla - Universidad de Chile Şili Primera Ligi Bilyoner TV
18:00 Dunajska Streda - Michalovce Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
18:15 OFI Crete - Lamia Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV

18:30 Stuttgart - Union Berlin Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
18:30 Manchester Utd - Liverpool İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport
18:30 AIK Stockholm - Norrköping İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

18:30 Varbergs - Malmö İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
18:30 HJK Helsinki - Inter Turku Finlandiya Veikkausliiga Bilyoner TV
18:30 Lokomotiv Zagreb - Rijeka Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV

18:30 Warta - Stal Mielec Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
19:00 Roma - Napoli İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
19:00 Fenerbahçe - Alanyaspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1

19:00 Kocaelispor - Gençlerbirliği Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
19:00 FC Midtjylland - Sonderjyske Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
19:00 Municipal - Melgar Peru Primera-Apertura Bilyoner TV

19:00 Zenit - Spartak Moskova Rusya Premier Lig Rusya PL Youtube, Bilyoner TV
19:15 Burgos - Huesca İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
19:15 Ponferradina - Real Oviedo İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

19:30 Real Betis - Rayo Vallecano İspanya La Liga Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD, Bilyoner TV
19:30 Saburtalo Tiflis - Dinamo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
19:30 Genk - KAA Gent Belçika Pro League Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

20:00 Vizela - Benfica Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
20:00 Universidad Nacional - Tijuana Meksika Premier Ligi - Clausura Bilyoner TV
20:00 Odds BK - Brann Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

20:00 Sparta Prag - Mlada Boleslav Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
20:30 Bochum - E.Frankfurt Almanya Bundesliga Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

20:30 Farul Constanta - Steaua Bükreş Romanya Liga 1 Bilyoner TV
20:30 Olympiakos - PAOK Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
21:00 Groningen - AZ Alkmaar Hollanda Eredivisie Bilyoner TV

21:00 Piast Gliwice - Legia Varşova Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
21:00 Waasland Beveren - Lommel Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
21:15 Cesar Vallejo - Alianza Huanuco Peru Primera-Apertura Bilyoner TV

21:30 Spal - Como İtalya Serie B Bilyoner TV
21:45 Inter - Juventus İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport, CBC Sport, Bilyoner TV
21:45 Marsilya - PSG Fransa Ligue 1 Bein Sports 2, Bilyoner TV

22:00 Las Palmas - Alcorcon İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
22:00 Atletico Madrid - Real Sociedad İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
22:00 Nautico - Vasco Da Gama Brezilya Serie B Bilyoner TV

22:00 Remo - Ponte Preta Brezilya Serie B Bilyoner TV
22:00 Leuven - St.Truiden Belçika Pro League Bilyoner TV
22:00 Atletico Mineiro - Cuiaba Esporte Brezilya Serie A Bilyoner TV

22:00 Internacional - Corinthians Brezilya Serie A Bilyoner TV
22:00 Independiente Petroleros - Tomayapo Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV
22:30 Portimonense - Estoril Portekiz Liga NOS Bilyoner TV

22:30 Colo Colo - Universidad Catolica Şili Primera Ligi Bilyoner TV
23:00 Austin FC - Houston Dynamo MLS Bilyoner TV
23:30 Tacoma Defiance - LA Galaxy 2 ABD USL Championship USL Championship Youtube

23:30 Alianze Lima - Sporting Cristal Peru Primera-Apertura Bilyoner TV

Yorumlar (0)
-3
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 04 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sakaryaspor 15 35
2. Hekimoğlu Trabzon 15 33
3. Sivas Belediyespor 15 30
4. Çorum FK 15 28
5. An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 15 27
6. Bodrumspor 15 26
7. Afjet Afyonspor 15 25
8. Ankaraspor 15 25
9. Somaspor 15 25
10. Silahtaroğlu Vanspor FK 15 25
11. İnegölspor 15 21
12. Serik Belediyespor 15 20
13. Etimesgut Belediyespor 15 19
14. Diyarbekirspor 15 18
15. Turgutluspor 15 17
16. Sarıyer 15 12
17. Ergene Velimeşespor 15 11
18. Adıyaman FK 15 10
19. Niğde Anadolu FK 15 5
20. Kahramanmaraşspor 15 3
Takımlar O P
1. Trabzonspor 14 36
2. Konyaspor 14 26
3. Hatayspor 14 26
4. Fenerbahçe 14 24
5. Alanyaspor 14 24
6. Başakşehir 14 22
7. Karagümrük 14 22
8. Galatasaray 14 22
9. Beşiktaş 15 21
10. Adana Demirspor 14 20
11. Antalyaspor 14 18
12. Gaziantep FK 14 18
13. Altay 14 17
14. Sivasspor 14 16
15. Giresunspor 14 16
16. Kayserispor 14 16
17. Öznur Kablo Yeni Malatya 14 13
18. Göztepe 14 11
19. Kasımpaşa 15 11
20. Rizespor 14 10
Takımlar O P
1. Ümraniye 13 27
2. Ankaragücü 14 27
3. Eyüpspor 14 27
4. Bandırmaspor 13 25
5. Erzurumspor 12 25
6. İstanbulspor 13 20
7. Tuzlaspor 12 20
8. Kocaelispor 13 20
9. Samsunspor 13 19
10. Adanaspor 14 18
11. Menemenspor 13 17
12. Gençlerbirliği 13 17
13. Boluspor 13 16
14. Denizlispor 13 15
15. Bursaspor 13 14
16. Manisa FK 14 14
17. Ankara Keçiörengücü 13 13
18. Altınordu 14 13
19. Balıkesirspor 13 7
Takımlar O P
1. Chelsea 14 33
2. Man City 14 32
3. Liverpool 14 31
4. West Ham 14 24
5. Arsenal 14 23
6. Tottenham 13 22
7. M. United 14 21
8. Wolverhampton 14 21
9. Brighton 14 19
10. Leicester City 14 19
11. Crystal Palace 14 16
12. Brentford 14 16
13. Aston Villa 14 16
14. Everton 14 15
15. Leeds United 14 15
16. Southampton 14 15
17. Watford 14 13
18. Burnley 13 10
19. Norwich City 14 10
20. Newcastle 14 7