En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Van Milletvekili İrfan Kartal'dan gündeme dair önemli açıklamalar

Haber 02.03.2021, 18:07

AK Parti Van Milletvekili İrfan Kartal, WanHaber Genel Yayın Yönetmeni Uğur Tunçdemir'e gündeme dair açıklamalarda bulundu.  

Yorumlar (16)
Mücahit 10 ay önce
Adamlar Allahın emrini bozup Kabbeyi kapattılar, bizim esnafçılar yüzlerce mutasyonu olan İranlıları newroz için Van'da istiyor. Sanki hiç vürüs yokmuş gibi düşünüyorlar tek hücreliler.
GEWDAN 10 ay önce
Kendi halkina zulm yapan bir parti akp sadece kendi menfaatlariniz icin birer kukla olarak o meclistesiniz hanginiz bir gun cikip konustunuz ozgurce Kurt halkima yapilan bunca zulmu hanginiz dile getirdiniz vani kalkindirmak veya van a ozgur bir yasam getirmek siZin gibi aslini ozunu dejenere olmus lara kalmadi bedeller verildi insanlar ceza evlerinde yasam savasi veriyo bunlari kimse unutmasin...
Başkaleli 10 ay önce
Kendi halkına en çok faydasız iş yapan HDP dur.
ÖzVanlı 10 ay önce
Peki cevre yolu ?
hayat 10 ay önce
sayın vekilim daha önceki haberinde kapı köy açılırsa felaket olur demişti şimdi yasaklarda hafif esneklik olunca kapı açılsın gözler kapıda bu bir gerçek kapı açılırsa van için bir felaket olur.
Khuj 10 ay önce
Valla benim anladığım sayın vekilim herkes kendi başının çaresine baksın
Kgujhg 10 ay önce
Kısaca özeti herkes kendi başının çaresine baksın seçimlerdede oy istiyor beyim Van vekili değilde mübarek Antalya milletvekili
Cemil 10 ay önce
Allah aşkına lütfen
ŞİYAR 10 ay önce
KAPILAR AÇİLSIN IRANA TİCARET YAPACAM
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın