Künye / Öne Çıkanlar

Künye / Yeni Eklenenler

İmtiyaz Sahibi
Optimusart Reklam Medya A.Ş.

Genel Yayın Yönetmeni:
Uğur Tunçdemir

ugurtuncdemir@wanhaber.com

Muhabir - Editör:

Zeynep Sena
zeynep@wanhaber.com

Seyit Küçükbağrıaçık
seyit@wanhaber.com

Serdar Cansız
serdar@wanhaber.com

Yunus Gülaçar
yunus@wanhaber.com

Gece Editörü:
Ümit Baban
umitbaban@wanhaber.com

Mali Müşavir:
Veysi Duman

veysiduman@gmail.com

Hukuk Danışmanı:
ATILIM HUKUK BÜROSU
Arb. Av. Cihan SAYDAŞ
Av. Kemal OĞURLU

atilimhukuk12@gmail.com

Reklamlarınız için:
reklam@wanhaber.com
info@optimusart.com.tr

Tasarım ve Yazılım:
TE Bilişim


Adres: Serhat Mah. Menekşe Sokak 8/38 İpekyolu / Van
Telefon: 0850 302 65 34 - Fax: 0850 302 65 34
(Hafta içi: 08:00 - 19:00)

E-Mail: wanhaber@hotmail.com

Sitemiz, İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) Resmi Abonesidir.
 

Yayın İlkeleri

WanHaber.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları sakıdır. Wanhaber.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Wanhaber.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Sitemiz İhlas Haber Ajansı resmi abonesidir. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Wanhaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, wanhaber@hotmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatlarımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.