banner56

banner55

Potanın Şampiyonları Belli Oldu

Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü düzenlenen Basketbol Genç Erkekler ve Kızlar A Kategorisi İl Birinciliği Yarışması tamamlandı.

SPOR 26.02.2016, 15:10 26.02.2016, 15:14
Potanın Şampiyonları Belli Oldu

İskele Ortaokulu’nun spor salonunda yapılan ve 168 sporcunun katıldığı müsabakalarda, genç erkekler kategorisinde Özen Adalı Anadolu Lisesi birinci olurken, Mehmet Erdemoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, TeliaSonera Anadolu Lisesi ise üçüncü oldu. Genç kızlar kategorisinde ise birinci Van Spor Lisesi olurken, ikinci Vali Haydar Bey Anadolu Lisesi, üçüncü ise İpekyolu Fen Lisesi oldu.

Törende dereceye giren okullara kupalarını Van Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Yalçın Özdemir, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Burhan Şahin ve okul müdürleri verdi.
Finallerde birinci olan okullar, yapılacak olan grup müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Yorumlar (0)
22°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 21 Eylül 2020
İmsak 04:24
Güneş 05:46
Öğle 12:05
İkindi 15:31
Akşam 18:13
Yatsı 19:29
Puan Durumu
Takımlar O P
1. ANKARA DEMİRSPOR 1 3
2. MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 3
3. UŞAK SPOR A.Ş. 1 3
4. AFJET AFYONSPOR 1 3
5. ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 3
6. HACETTEPE SPOR 1 1
7. NİĞDE ANADOLU FK 1 1
8. HEKİMOĞLU TRABZON 1 1
9. İNEGÖLSPOR 1 1
10. KOCAELİSPOR 1 1
11. SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 1
12. SARIYER 1 1
13. ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 1
14. KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 0
15. AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 0
16. GÜMÜŞHANESPOR 1 0
17. ÇORUM FK 1 0
18. ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 0
19. ŞANLIURFASPOR 1 0
Takımlar O P
1. Galatasaray 2 6
2. Alanyaspor 2 6
3. Göztepe 2 4
4. Karagümrük 2 4
5. Beşiktaş 2 4
6. Antalyaspor 2 4
7. Kasımpaşa 2 3
8. Hatayspor 1 3
9. Sivasspor 2 3
10. Erzurumspor 2 3
11. Fenerbahçe 1 3
12. Kayserispor 2 3
13. Konyaspor 1 1
14. Gaziantep FK 2 1
15. Trabzonspor 2 1
16. Gençlerbirliği 2 1
17. Malatyaspor 2 1
18. Denizlispor 2 1
19. Çaykur Rizespor 2 0
20. Ankaragücü 1 0
21. Başakşehir 2 0
Takımlar O P
1. Ankara Keçiörengücü 2 6
2. Tuzlaspor 2 4
3. Adanaspor 2 4
4. Adana Demirspor 1 3
5. Balıkesirspor 2 3
6. Ümraniye 1 3
7. Bursaspor 2 3
8. Altınordu 2 3
9. Bandırmaspor 2 3
10. İstanbulspor 2 3
11. Ankaraspor 2 3
12. Akhisar Bld.Spor 2 1
13. Altay 2 1
14. Samsunspor 1 1
15. Eskişehirspor 2 1
16. Giresunspor 2 1
17. Menemen Belediyespor 2 1
18. Boluspor 1 0
Takımlar O P
1. Leicester City 2 6
2. Everton 2 6
3. Arsenal 2 6
4. Liverpool 2 6
5. Crystal Palace 2 6
6. Tottenham 2 3
7. Wolverhampton 1 3
8. Brighton 2 3
9. Leeds United 2 3
10. Chelsea 2 3
11. Newcastle 2 3
12. Aston Villa 0 0
13. Man City 0 0
14. Burnley 1 0
15. M. United 1 0
16. Sheffield United 1 0
17. West Ham 2 0
18. Fulham 2 0
19. Southampton 2 0
20. West Bromwich 2 0