Futbol severlerin büyük bir ilgi ile takip ettikleri futbol maçları tüm heyecanı ile takip ediyor. Futbol heyecanını doya doya yaşamak isteyenler stadyumları eve taşımaya devam ediyorlar. liglerin başlaması ile bu heyecan 2'ye katlandı. 1.lig, 2.lig ve 3.lig'lerin başlaması ile beraber nefesler tutuldu. maçların canlı yayınlarına, oynadıkları maçlar ve diğer bilgilerine yer verdik. Bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var? hangi maç saat kaçta başlıyor? hangi maçın canlı yayını nerede yayınlanacak? voleybol maçı hangi kanalda yayınlanacak? 20 Kasım cumartesi 2021
11:45
Western United - Melbourne Victory
My FootbALL Youtube
11:45
WS Wanderers - Sydney FC
My FootbALL Youtube
13:00
Samgurali - Lokomotif Tiflis
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
13:30
Hatayspor - Antalyaspor
Bein Sports 1
13:30
BB Erzurumspor - Boluspor
TRT Spor
14:05
Perth Glory - Adelaide United
My FootbALL Youtube
15:00
Saburtalo Tiflis - Dila Gori
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
15:30
Darmstadt 98 - St.Pauli
Bein Sports beIN Connect
15:30
Hamburg - Jahn Regensburg
Bein Sports beIN Connect
15:30
Hansa Rostock - Erzgebirge Aue
Bein Sports beIN Connect
15:30
Leicester City - Chelsea
S Sport Plus
16:00
M.Başakşehir - Sivasspor
Bein Sports 1
16:00
Celta Vigo - Villarreal
Spor Smart
16:00
Menemenspor - Balıkesirspor
TRT Spor
16:00
Giresunspor - Y.Malatyaspor
Bein Sports 2
17:00
Atalanta - Spezia
S Sport 2
17:00
Dinamo Tiflis - Shukura Kobuleti
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
17:00
Dinamo Batum - Telavi
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
17:30
Arminia Bielefeld - Wolfsburg
Bein Sports beIN Connect
17:30
B.Leverkusen - Bochum
Bein Sports beIN Connect
17:30
B.Dortmund - Stuttgart
Bein Sports beIN Connect
17:30
Monchengladbach - Greuther Fürth
Bein Sports beIN Connect
17:30
Hoffenheim - Leipzig
Bein Sports beIN Connect
18:00
Norwich City - Southampton
S Sport Plus
18:00
Wolverhampton - West Ham
S Sport Plus
18:00
Watford - Manchester Utd
S Sport Plus
18:00
Aston Villa - Brighton
S Sport Plus
18:00
Real Oviedo - Amorebieta
La Liga 123 Youtube
18:15
Sevilla - Alaves
Spor Smart
19:00
PSG - Nantes
Bein Sports beIN Connect
19:00
Alanyaspor - Beşiktaş
Bein Sports 1
19:00
Bursaspor - İstanbulspor
TRT Spor
19:00
Gençlerbirliği - Tuzlaspor
TRT Avaz
20:00
Lazio - Juventus
S Sport 2
20:15
Malaga - Las Palmas
La Liga 123 Youtube
20:15
Celtic - St.Johnstone
S Sport Plus
20:30
Liverpool - Arsenal
S Sport Plus
20:30
Atletico Madrid - Osasuna
Spor Smart
20:30
Union Berlin - Hertha Berlin
Bein Sports beIN Connect
22:30
Werder Bremen - Schalke 04
Bein Sports beIN Connect
22:30
Almeria - Valladolid
La Liga 123 Youtube
23:00
Barcelona - Espanyol
Spor Smart
23:00
Rennes - Montpellier
Bein Sports beIN Connect
23:00
Atletico PR - Bragantino
S Sport Plus