Bugün Hangi Maçlar Var? Bugün Maç Var MI?

Maç severlerin takip ettiği maç saatleri takip ediliyor. Hangi gün hangi maçlar var hangi saatte hangi kanalda?Taraftarlar tarafından takip ediliyor Peki bugün neler var hangi kanalllarda maçlar var?

SPOR 16.10.2021, 08:38 16.10.2021, 09:05
Bugün Hangi Maçlar Var? Bugün Maç Var MI?

Maç severlerin takip ettiği maç saatleri takip ediliyor. Hangi gün hangi maçlar var hangi saatte hangi kanalda?Taraftarlar tarafından takip ediliyor Peki bugün neler var hangi kanalllarda maçlar var?

16 EKİM 2021 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

16 Ekim 2021 Cumartesi günü oynanacak olan futbol maçlarının kanal ve saat bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

08:00

Sagan Tosu - Shonan Bellmar
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00

Kitakyushu - Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00

Sagamihara - Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00

V Varen Nagasaki - Albirex Niigata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

09:00

Shimizu S Pulse - Kashiwa Reysol
Japonya J.League
Bilyoner TV

09:00

Urawa - Gamba Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00

Vissel Kobe - Avispa Fukuoka
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00

Yokohama FC - Tokushima
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00

Asan - Daejeon Citizen
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

10:00

Galatasaray
Genel Kurul
GS TV

12:30

Gyeongnam - Ansan Greeners
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

12:30

Ryukyu - Ehime
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00

Yokohama Marinos - Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00

Parnu JK - Kalju
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

13:00

Isloch Minsk - Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

13:00

Hegelmann Litauen - Kauno Zalgiris
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

13:30

Giresunspor - Ç.Rizespor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30

Ümraniyespor - Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 2

13:30

Bandırmaspor - Ankaragücü
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

13:30

Shukura Kobuleti - Dinamo Batum
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

13:30

Gornik Leczna - Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

14:00

Pendikspor - Akhisarspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00

Gais - Varnamo
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00

Sebail - Keşla
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

14:00

Arsenal Tula - Zenit
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:30

Heidenheim - St.Pauli
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

14:30

Ingolstadt - Holstein Kiel
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

14:30

Karlsruhe - Erzgebirge Aue
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

14:30

Watford - Liverpool
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

14:30

Fulham - QPR
İngiltere Championship
Bein Sports 3, Bilyoner TV

14:30

Koge - Nykobing
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00

Ilves - HJK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

15:00

KPV - MuSa
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

15:00

Jaro - Rovaniemi
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

15:00

Jammerbugt - Hvidovre IF
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00

Smorgon - FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

15:00

Ascoli - Lecce
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00

Crotone - Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00

Vicenza - Reggina
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00

Pordenone - Ternana
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00

Dziugas Telsiai - Dainava Alytus
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

15:00

Kaiserslautern - Freiburg 2
Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube

15:30

Telavi - Lokomotif Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

15:30

Horn - Amstetten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

15:30

Lafnitz - Dornbirn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

15:30

Rapid Wien 2 - Innsbruck
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00

Spezia - Salernitana
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

16:00

Sivasspor - Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00

Denizlispor - Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00

Toulouse - Auxerre
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00

Gnistan - VPS
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

16:00

Degerfors - Halmstads
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00

Östersunds - Malmö
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00

Eskilstuna United - Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00

Qabala - Zira
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

16:00

ND Gorica - Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00

Tulevik - Levadia
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

16:00

Asane - Ull Kisa
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00

Bryne - Fredrikstad
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00

Grorud - Raufoss
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00

Ham Kam - KFUM Oslo
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00

Jerv - Ranheim
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00

Stjordals Blink - Start
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00

Strommen - Sandnes
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00

Termalica - Lechia Gdansk
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:30

B.Dortmund - Mainz
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

16:30

E.Frankfurt - Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

16:30

Freiburg - Leipzig
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

16:30

Greuther Fürth - Bochum
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:30

Union Berlin - Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

16:30

Saburtalo Tiflis - Samgurali
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

16:30

Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00

Aston Villa - Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00

Leicester City - Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport, İçtimai TV

17:00

Manchester City - Burnley
İngiltere Premier Lig
A Spor, S Sport Plus

17:00

Norwich City - Brighton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00

Southampton - Leeds United
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00

Amorebieta - Cartagena
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

17:00

Girona - Huesca
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

17:00

Middlesbrough - Peterborough
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00

Haka - Lahti
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00

KTP - Honka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00

Oulu - Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00

HIFK Helsinki - SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00

Inter Turku - KuPS
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00

Slavia Mozyr - BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

17:00

Cobresal - Universidad Catolica
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

17:00

Ayr - Queen of South
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00

Dunfermline - Kilmarnock
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00

Inverness - Morton
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00

Raith - Arbroath
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00

Zilina - Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00

Jablonec - Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00

Mlada Boleslav - Bohemians 1905
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00

Banik Ostrava - Slovacko
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00

Hibernian - Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00

Motherwell - Celtic
İskoçya Premier Lig
Uçankuş TV, Bilyoner TV

17:00

Glasgow Rangers - Hearts
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00

Ross Country - St.Mirren
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00

St.Johnstone - Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:15

Al Dhafra - Al Nasr
BAE Lig Kupası
Bilyoner TV

17:15

Bani Yas - Al Wasl
BAE Lig Kupası
Bilyoner TV

17:15

St.Gilloise - Seraing
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:15

Cosenza - Frosinone
İtalya Serie B
Bilyoner TV

17:15

Perugia - Brescia
İtalya Serie B
Bilyoner TV

17:30

Dila Gori - Samtredia
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:30

Sepsi - Voluntari
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

18:00

Clermont - Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

18:00

Jippo - PK 35
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

18:00

Mura - Aluminij
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00

A.Klagenfurt - Rapid Wien
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00

Altach - Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00

Austria Vienna - Admira
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00

Mura - Aluminij
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:05

Rijeka - Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

18:30

Sirius - Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30

Gornik Zabrze - Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00

Lazio - Inter
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport, Bilyoner TV

19:00

Adana Demirspor - Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00

Menemenspor - Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00

Alianza Atl. - AD Cantolao
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00

Tammeka - Narva
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

19:00

Sochi - Rostov
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00

Spartak Moskova - Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00

Lilleström - Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00

Molde - Tromsö
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00

Young Boys - Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00

Pohronie - Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00

Senica - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00

Zlate Moravce - SKF Sered
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:15

Las Palmas - Tenerife
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

19:30

Monchengladbach - Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

19:30

Brentford - Chelsea
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

19:30

Levante - Getafe
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

19:30

Dinamo Tiflis - Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:30

Oostende - Cercle Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30

Zulte Waregem - Antwerp
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30

Como - Alessandria
İtalya Serie B
Bilyoner TV

20:00

Montreal Impact - Philadelphia Union
MLS
Bilyoner TV

20:00

Bastia - Grenoble
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00

Caen - Le Havre
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00

JDA Dijon - Amiens
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00

Nancy - Guingamp
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00

Pau - Paris FC
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00

Quevilly Rouen - Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00

Rodez - Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00

Valenciennes - Dunkerque HB
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00

Slavia Prag - Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:00

Dundee FC - Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Uçankuş TV, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:30

Steaua Bükreş - Mioveni
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

21:00

Slask Wroclaw - Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00

Santiago Wanderers - Everton DV
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

21:15

Cajamarca - Sport Boys
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:15

Maribor - Radomlje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:15

Maribor - Radomlje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:30

Hamburg - F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

21:30

Malaga - Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

21:30

FC Zurich - Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

21:45

Milan - Verona
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport, Bilyoner TV

21:45

Standard Liege - Leuven
Belçika Pro League
Bilyoner TV

21:45

Virton - Lierse
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

22:00

Sporting Gijon - Alcorcon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:00

Real Sociedad - Mallorca
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

22:00

Lyon - Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

22:00

Real Monarchs - Austin Bold
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

22:00

Ponte Preta - Nautico
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:30

Los Angeles FC - SJ Earthquakes
MLS
Bilyoner TV

22:30

Vasco Da Gama - Coritiba
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

23:30

Carlos Mannucci - Alianze Lima
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

23:30

Union Espanola - Curico Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

kaynak:bölge gündem

Yorumlar (0)
0
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 05 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sakaryaspor 15 35
2. Hekimoğlu Trabzon 15 33
3. Sivas Belediyespor 15 30
4. Çorum FK 15 28
5. An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 15 27
6. Bodrumspor 15 26
7. Afjet Afyonspor 15 25
8. Ankaraspor 15 25
9. Somaspor 15 25
10. Silahtaroğlu Vanspor FK 15 25
11. İnegölspor 15 21
12. Serik Belediyespor 15 20
13. Etimesgut Belediyespor 15 19
14. Diyarbekirspor 15 18
15. Turgutluspor 15 17
16. Sarıyer 15 12
17. Ergene Velimeşespor 15 11
18. Adıyaman FK 15 10
19. Niğde Anadolu FK 15 5
20. Kahramanmaraşspor 15 3
Takımlar O P
1. Trabzonspor 15 39
2. Konyaspor 14 26
3. Hatayspor 14 26
4. Fenerbahçe 14 24
5. Alanyaspor 15 24
6. Galatasaray 15 23
7. Başakşehir 14 22
8. Karagümrük 14 22
9. Beşiktaş 15 21
10. Adana Demirspor 15 20
11. Sivasspor 15 19
12. Antalyaspor 14 18
13. Altay 15 18
14. Gaziantep FK 14 18
15. Giresunspor 14 16
16. Kayserispor 14 16
17. Öznur Kablo Yeni Malatya 14 13
18. Göztepe 14 11
19. Kasımpaşa 15 11
20. Rizespor 14 10
Takımlar O P
1. Erzurumspor 13 28
2. Ümraniye 13 27
3. Ankaragücü 14 27
4. Eyüpspor 14 27
5. Bandırmaspor 14 25
6. Tuzlaspor 13 21
7. İstanbulspor 14 20
8. Kocaelispor 13 20
9. Gençlerbirliği 14 20
10. Samsunspor 13 19
11. Adanaspor 15 19
12. Menemenspor 13 17
13. Boluspor 13 16
14. Denizlispor 13 15
15. Bursaspor 13 14
16. Manisa FK 14 14
17. Ankara Keçiörengücü 13 13
18. Altınordu 14 13
19. Balıkesirspor 13 7
Takımlar O P
1. Man City 15 35
2. Liverpool 15 34
3. Chelsea 15 33
4. West Ham 15 27
5. Arsenal 14 23
6. Tottenham 13 22
7. M. United 14 21
8. Wolverhampton 15 21
9. Brighton 15 20
10. Leicester City 14 19
11. Crystal Palace 14 16
12. Brentford 14 16
13. Aston Villa 14 16
14. Southampton 15 16
15. Everton 14 15
16. Leeds United 14 15
17. Watford 15 13
18. Burnley 14 10
19. Newcastle 15 10
20. Norwich City 14 10