Nuray Sayarı'dan Günlük Burç Yorumu

Türkiye'de astrolojinin en önemli isimlerinden olan Nuray Sayarı'dan günlük burç yorumları. Hangi burç nasıl etkiler altında olacak? Nuray Sayarı ile günlük burç yorumları 31 Ağustos 2021 Salı

MAGAZİN 31.08.2021, 14:25
Nuray Sayarı'dan Günlük Burç Yorumu

Günlük burç yorumlarına göre 31 Ağustos 2021 Salı gününde hangi konularda bizi neler bekliyor? Aşk, sağlık, para, kariyer konularında hangi burçların bugün daha şanslı olacağına Astrolog Nuray Sayarı'nın yorumuyla gelin hep beraber bakalım. Burçları okurken yükselen burcunuzla birlikte okumayı unutmayınız.

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 31 AĞUSTOS 2021 SALI
Sevgili Koç; Ayın son gününde kişisel olarak ne istediğinize tam olarak karar vermeniz gerekiyor. Tüm planlarınızı gözden geçirip uygun adımlar attığınız sürece gerçekleştirmemeniz için herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı bilmelisiniz. Etkin adımlar atmak için mükemmel zamandasınız. Etrafınızdaki kişilerden çok kendinizi düşünmeniz gereken bir zamanda olduğunuzu bilmenizde fayda var. Toparlanmaya başlamanız gerekiyor. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Sakinliğinizi koruduğunuz sürece çıkabilecek her problemin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceğinizi unutmamalısınız. İş hayatınızda her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlayacaksınız. Belirsizliklere hayatınızda yer vermemelisiniz. Her şey daha iyiye gidebilir.
 


GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 31 AĞUSTOS 2021 SALI
Sevgili Boğa; İç dünyanızdaki sorunları çok fazla büyütmemeye çalışmanız gereken bir gündesiniz. Ayın son gününü güzel değerlendirmeniz gerekiyor. Dengeleri lehinize çevirme ihtimalinizin yüksek olduğunu bilmelisiniz. İçsel sorunlarınızı aşk hayatınıza yansıtmadığınız sürece daha sorunsuz bir ilişki yaşayacağınızı bilmelisiniz. Mesleki olarak daha aktif olmaya özen göstermelisiniz. Belirsiz gibi görülen konulardan istediğiniz gibi sonuç alabilme ihtimaliniz var. Koşullara uygun adımlar attığınız sürece herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı unutmamalısınız. Maddi açıdan daha kontrollü olmanız gerekiyor. Aşırı harcamaların sizi zora sokacağını bilmelisiniz. 

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 31 AĞUSTOS 2021 SALI

 Sevgili İkizler; Ayın son gününde, kendinizi doğru ifade etmeye çalışırken bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. İçsel sorun ve sıkıntılarınızın son bulması için gereken neyse onu yapmanızda fayda var. Kendinizi çok daha iyi hissedebileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Her şey daha iyiye gitmeye başlayacak. Aşk hayatınızdaki olumsuzlukları tamamen geride bırakmanız gerekiyor.  Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda var olan sorunları tamamen geride bırakmanız gerekiyor. Sorunları gereksiz yere büyüttüğünüzün farkına varmalı ve çözümü için harekete geçmelisiniz. Güzel gidebilecek bir ilişkiye durduk yer yara vermemeniz gerekiyor. Belirsizliklerin son bulması için gerekeni yapmalısınız. Ufak tefek sıkıntıları büyütmediğiniz sürece daha rahat hissetmeye başlayacağınızı bilmelisiniz.


 GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 31 AĞUSTOS 2021 SALI
Sevgili Yengeç; İçinde bulunduğunuz durumlara uygun şartlarla karşılaşacağınız bir gündesiniz. Genel olarak zor durumlarla karşılaşmadan bugünü geçirme şansına sahipsiniz. Dengeleri tamamen lehinize çevirebileceksiniz. Kendiniz için en doğrusunu yapmanız gereken bir süreçte olduğunuzu bilmelisiniz. Hata yapmamanız gerekiyor. Aşk hayatınızda ufak tefek sorunlar yaşanacak olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Birlikte olduğunuz kişiye gereken değeri gösterebildiğiniz sürece her şeyin sorunsuz ilerleyeceğini unutmamalısınız. İlişkinizin gidişatının daha çok sizin adımlarınızla ilerleyeceğini bilmelisiniz. İlişkinize yönelik adımlar atabildiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşanmayacak. Belirsizlikler üzerindeki zorlukların da geride kalmasını sağlayacaksınız.

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 31 AĞUSTOS 2021 SALI

Sevgili Aslan; Bugün, bakış açınızdaki değişimden en iyi şekilde yarar sağlama şansınız olduğunu bilmelisiniz. Koşullar değişim gösterecek olsa da sizi zorlamayacağını unutmamalısınız. Her şeyin daha iyiye gidebileceği bir süreçtesiniz. Doğru olduğuna inandığınız adımları atmaktan vazgeçmemelisiniz. Aşk hayatınızdaki sorunların tamamen çözüme kavuşma ihtimali söz konusu. İlişkinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli edemediğiniz sürece her şeyin daha zorlayıcı olabileceğini de unutmamalısınız. Her türlü sorunu ve sıkıntıyı geride bırakmayı başarabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinize güvenmeniz gerekmekte.

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 31 AĞUSTOS 2021 SALI
Sevgili Başak: Bugün, gönlünüzden geçenleri gerçekleştirebileceksiniz. Doğru olduğuna inandıklarınızı yaparken zorluk yaşayacak olsanız da üstesinden gelebileceğinizi unutmamalısınız. Her türlü gelişmeyi yakından takip etme şansınızın olduğunu bilmelisiniz. Enerjinizi doğru anlamda kullanmayı başardığınız sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları görmezden geldiğiniz sürece istediğiniz düzeyde bir ilişkiye ulaşamayacağınızı bilmeli ve sorunların çözümü için uğraşmalısınız. Hata yapmayacağınız bir gün ve bundan en iyi şekilde yararlanacaksınız.


 

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 31 AĞUSTOS 2021 SALI
Sevgili Terazi; Ayın son gününde, çevrenizdekilere gereğinden fazla sert davranışlar sergileyebilirsiniz. Etkin adımlar atmak isterken sevdiğiniz kişileri kırmamaya özen göstermelisiniz. Anlaşılabilir yaklaşımlar ortaya koymadığınız sürece her şeyin daha karmaşık olabileceğini unutmayın. Her türlü sorunun ve sıkıntının geride kalması için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Kişisel sorunlarınız nedeniyle ilişkinizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Ancak birlikte olduğunuz kişinin sizin sorunlarınıza da iyi geleceğini unutmamalı ondan uzaklaşmayı değil onunla dertleşmeyi seçmelisiniz.

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 31 AĞUSTOS 2021 SALI
Sevgili Akrep; Kafanızın içinde yer edinen olumsuz düşüncelerden uzaklaşmaya çalışmanız gereken bir gündesiniz. Kısa süre içinde tüm sorunları çözüme kavuşturmalısınız. Dengeleri lehinize çevirmekte zorlanmayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Aşk hayatınızda bakış açınız tam anlamıyla değişiklik gösterebilir. Hata yapmamaya dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızı bilmelisiniz. Ufak tefek belirsizlikler yaşanacak olsa da bu durumları içinizde çok fazla büyütmemeli ve belirsizliklerin çözüme kavuşması için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.  Her şeyin istediğiniz gibi olmasını arzu ediyorsanız, yaklaşımlarınızı da ona göre değiştirmeniz gerektiğini unutmayın.

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 31 AĞUSTOS 2021 SALI
Sevgili Yay; Karmaşık durumlar içerisine girebileceğiniz bir gündesiniz. Her şeye hazırlıklı olmanızda fayda var. Doğru olduğuna inandığınız adımları atmaktan vazgeçmemeniz gerekiyor. Elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için harekete geçmeniz gerekmekte. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. Kontrolü elinizde bulundurmanızda fayda var. Her türlü gelişmeyi yakından takip etmelisiniz. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atmalısınız. Aldığınız kararların arkasında durmayı başardığınız sürece çözemeyeceğiniz bir sorun yaşamayacağınızı bilmelisiniz.

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 31 AĞUSTOS 2021 SALI
Sevgili Oğlak; Kişisel olarak belirsizlik yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Her türlü sıkıntı ve sorunu geride bırakmanız gerekiyor. Elinizden gelenin en iyisini yapıp beklemede kaldığınız sürece her şeyin yolunda ilerleyeceğini göreceksiniz. Sınırların bilincinde olmalı ve gerekmeyen adımları atmamalısınız. Ani yapılmış planlara dahil olmamanızın sizi açınızdan çok daha yararlı olacağını bilmelisiniz. Aşk hayatınızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. Partnerinizle aranızda geçen tartışmaları en yakınlarınıza bile anlatmamanızda fayda var.  Birlikteliğinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli edemediğiniz sürece her şeyin daha karmaşık olabileceğini de unutmayın.

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 31 AĞUSTOS 2021 SALI
Sevgili Kova; Daha net adımlar atmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Enerjinizi doğru kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Hata yapmadığınız takdirde her şeyin yolunda ilerleyeceğini unutmamalısınız.  Güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız ancak sabırlı olmanız gerekiyor. Doğru olduğuna inandığınız adımları atarken zorlanacak olsanız da üstesinden gelebilirsiniz. Sakin kalmanız gereken bir süreçtesiniz. Öfkeli tavırlarınızın size ve çevrenizdekilere zarar vereceğini unutmamalısınız. Sorunların çözüme kavuşması için hareket ettiğiniz sürece kendinizi daha rahat hissedeceğinizi bilmenizde fayda var. 

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 31 AĞUSTOS 2021 SALI
Sevgili Balık; Gerekli adımları atmak için uygun zamanda olduğunuzu bilmenizde fayda var. Sabırsızlıklarınızın size sandığınızdan çok daha fazla zarar verdiğini unutmamalı daha sakin kalmalısınız. Her şeyin daha iyiye gidebileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Bu süreci olabildiğince lehinize çevirmeye çalışmalısınız. Hata yapmadığınız sürece her şey istediğinizden çok daha kusursuz ilerleyecektir. Enerjinizi doğru kullanmanız sizi mutluluğa ulaştırabilir. Aşk hayatınızda yeni, güzel gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.  Dengeleri tamamen lehinize çevirebileceğiniz bugünden yararlanmaya çalışmalısınız.

Kaynak: BölgeGündem

Yorumlar (0)
23°
az bulutlu
Namaz Vakti 22 Eylül 2021
İmsak 04:24
Güneş 05:46
Öğle 12:05
İkindi 15:31
Akşam 18:13
Yatsı 19:30
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sivas Belediyespor 3 9
2. Bodrumspor 3 9
3. Ankaraspor 3 7
4. Hekimoğlu Trabzon 3 7
5. Silahtaroğlu Vanspor FK 3 7
6. Somaspor 3 7
7. An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 3 7
8. Etimesgut Belediyespor 3 6
9. Çorum FK 3 5
10. Sakaryaspor 3 5
11. Sarıyer 3 4
12. Serik Belediyespor 3 3
13. Afjet Afyonspor 3 2
14. İnegölspor 3 2
15. Diyarbekirspor 3 1
16. Ergene Velimeşespor 3 1
17. Turgutluspor 3 0
18. Adıyaman FK 3 0
19. Kahramanmaraşspor 3 0
20. Niğde Anadolu FK 3 0
Takımlar O P
1. Beşiktaş 6 14
2. Trabzonspor 5 13
3. Altay 6 12
4. Karagümrük 6 11
5. Konyaspor 5 11
6. Hatayspor 5 10
7. Fenerbahçe 5 10
8. Alanyaspor 5 9
9. Galatasaray 5 8
10. Kayserispor 5 7
11. Sivasspor 6 6
12. Adana Demirspor 6 6
13. Malatyaspor 6 6
14. Göztepe 5 5
15. Gaziantep FK 5 5
16. Kasımpaşa 5 5
17. Antalyaspor 6 5
18. Başakşehir 5 3
19. Giresunspor 5 1
20. Rizespor 6 1
Takımlar O P
1. Ümraniye 6 16
2. Ankaragücü 6 12
3. Eyüpspor 6 12
4. Erzurumspor 6 12
5. Tuzlaspor 5 11
6. Bandırmaspor 6 9
7. Manisa FK 6 9
8. Boluspor 5 7
9. Samsunspor 5 7
10. Kocaelispor 5 7
11. Altınordu 6 7
12. Menemenspor 6 7
13. Adanaspor 6 6
14. Balıkesirspor 5 6
15. Denizlispor 6 6
16. Bursaspor 6 5
17. Gençlerbirliği 6 5
18. İstanbulspor 5 4
19. Ankara Keçiörengücü 6 4
Takımlar O P
1. Chelsea 5 13
2. Liverpool 5 13
3. M. United 5 13
4. Brighton 5 12
5. Man City 5 10
6. Everton 5 10
7. Tottenham 5 9
8. West Ham 5 8
9. Brentford 5 8
10. Aston Villa 5 7
11. Watford 5 6
12. Leicester City 5 6
13. Arsenal 5 6
14. Crystal Palace 5 5
15. Southampton 5 4
16. Wolverhampton 5 3
17. Leeds United 5 3
18. Newcastle 5 2
19. Burnley 5 1
20. Norwich City 5 0