Futbol: Haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e 19. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

GÜNCEL 25.01.2019, 12:36 25.01.2019, 12:56
Futbol: Haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.30 Beşiktaş-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vodafone Park)

Yarın:

16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Göztepe-Galatasaray (Bornova)

27 Ocak Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Akhisarspor (Çaykur Didi)

16.00 Atiker Konyaspor-Antalyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Demir Grup Sivasspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

28 Ocak Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Evkur Yeni Malatyaspor (Ülker)

20.00 Medipol Başakşehir-Kasımpaşa (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

20.00 MKE Ankaragücü-Aytemiz Alanyaspor (Stat açıklanmadı)

- Spor Toto 1. Lig

Bugün:

19.00 Gençlerbirliği-Altınordu (Osmanlı)

Yarın:

13.30 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)

13.30 Boluspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Bolu Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Gazişehir Gaziantep (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

27 Ocak Pazar:

16.00 Giresunspor-Osmanlıspor (Giresun Atatürk)

16.00 Altay-Afjet Afyonspor (İzmir Atatürk)

19.00 Balıkesirspor Baltok-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)

28 Ocak Pazartesi:

19.00 Kardemir Karabükspor-Hatayspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Adanaspor-Ümraniyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

13.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik)

27 Ocak Pazar:

13.00 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Etimesgut Belediyespor-BAK Spor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Fatih Karagümrük-Tuzlaspor (Atatürk Olimpiyat)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kırklarelispor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Bandırmaspor Baltok-Sivas Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fethiyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Menemen Belediyespor (Gölcük)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Tokatspor (Tarsus İlçe)

Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Bayrampaşa-Sancaktepe Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Hacettepe-Manisaspor (Ankara OSTİM)

27 Ocak Pazar:

13.00 Gaziantepspor-İnegölspor (Gaziantep)

13.30 Niğde Anadolu-UTAŞ Uşakspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Yılport Samsunspor-Gümüşhanespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.30 Keçiörengücü-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara Aktepe)

13.30 Sarıyer-Sakaryaspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Ankara Demirspor (Bodrum İlçe)

13.30 Kastamonuspor 1966-Eyüpspor (Gazi)

- TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

13.00 Yomraspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Yomra İlçe)

27 Ocak Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-Silivrispor (Batman Yeni Şehir)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Gebzespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Erzin Belediyespor-Tire 1922 (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Nevşehir Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

13.30 Şile Yıldızspor-Ergene Velimeşespor (Şile)

13.30 Nazilli Belediyespor-Artvin Hopaspor (Nazilli İlçe)

13.30 Körfezspor-Kozan Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

2. Grup

Yarın:

13.30 Bergama Belediyespor-Osmaniyespor (Menemen İlçe)

13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Kızılcabölükspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Esenler Erokspor (Maltepe Hasan Polat)

27 Ocak Pazar:

13.00 Yeni Orduspor-Altındağ Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Adıyaman 1954-Kırşehir Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Pazarspor-Ofspor (Arhavi İlçe)

13.00 Elaziz Belediyespor-Alibeyköyspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Van Atatürk)

13.30 Düzcespor-Karşıyaka (Düzce 18 Temmuz)

3. Grup

Yarın:

13.30 Bağcılarspor-Halide Edip Adıvarspor (Bağcılar Mahmutbey)

19.00 Kocaelispor-Gölcükspor (Kocaeli)

27 Ocak Pazar:

13.00 Diyarbekirspor-Turgutluspor (Diyarbakır)

13.00 Bayburt İl Özel İdare-Fatsa Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Cizrespor-Ankara Adliyespor (Cizre İlçe)

13.30 Karacabey Belediyespor-Muğlaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.30 Bucaspor-Payasspor (Yeni Buca)

13.30 Yeni Çorumspor-1461 Trabzon (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Serik Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor (Serik İsmail Oğan) (AA)

Yorumlar (0)
15
açık
Namaz Vakti 16 Ekim 2021
İmsak 04:46
Güneş 06:07
Öğle 11:58
İkindi 15:06
Akşam 17:38
Yatsı 18:54
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sivas Belediyespor 7 17
2. Hekimoğlu Trabzon 7 17
3. Silahtaroğlu Vanspor FK 7 17
4. Bodrumspor 7 15
5. Ankaraspor 7 14
6. An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 7 14
7. Sakaryaspor 7 13
8. Etimesgut Belediyespor 8 13
9. Çorum FK 7 12
10. İnegölspor 7 11
11. Somaspor 7 11
12. Afjet Afyonspor 7 10
13. Sarıyer 8 10
14. Serik Belediyespor 7 9
15. Diyarbekirspor 7 4
16. Niğde Anadolu FK 7 4
17. Adıyaman FK 7 3
18. Turgutluspor 7 2
19. Ergene Velimeşespor 7 1
20. Kahramanmaraşspor 7 0
Takımlar O P
1. Fenerbahçe 8 19
2. Trabzonspor 8 18
3. Beşiktaş 9 17
4. Hatayspor 8 16
5. Altay 8 15
6. Konyaspor 8 14
7. Karagümrük 8 14
8. Galatasaray 8 14
9. Alanyaspor 8 14
10. Adana Demirspor 8 12
11. Kayserispor 8 11
12. Gaziantep FK 8 11
13. Sivasspor 9 10
14. Başakşehir 9 9
15. Antalyaspor 9 9
16. Giresunspor 9 8
17. Kasımpaşa 8 6
18. Öznur Kablo Yeni Malatya 8 6
19. Göztepe 8 5
20. Rizespor 9 1
Takımlar O P
1. Ümraniye 9 21
2. Ankaragücü 9 21
3. Eyüpspor 9 17
4. Bandırmaspor 9 15
5. Erzurumspor 8 15
6. Tuzlaspor 7 14
7. Kocaelispor 7 13
8. Samsunspor 7 11
9. Gençlerbirliği 8 11
10. Denizlispor 9 10
11. Altınordu 8 10
12. Manisa FK 8 9
13. Boluspor 7 8
14. Menemenspor 8 8
15. İstanbulspor 7 7
16. Adanaspor 8 6
17. Balıkesirspor 8 6
18. Bursaspor 7 5
19. Ankara Keçiörengücü 7 4
Takımlar O P
1. Liverpool 8 18
2. Man City 8 17
3. Chelsea 7 16
4. Brighton 8 15
5. M. United 8 14
6. Everton 7 14
7. Brentford 7 12
8. Wolverhampton 8 12
9. Tottenham 7 12
10. West Ham 7 11
11. Leicester City 8 11
12. Aston Villa 8 10
13. Arsenal 7 10
14. Crystal Palace 7 7
15. Southampton 8 7
16. Watford 8 7
17. Leeds United 8 6
18. Newcastle 7 3
19. Burnley 8 3
20. Norwich City 8 2