9 Eylül Yayın Akışı, TV kanallarının Yayın Akışı Değişti Mi?

Bugün Hangi Kanalda, hangi programlar, hangi diziler olacak? Yayın Akışları şu şekilde..

GÜNCEL 09.09.2021, 12:04 09.09.2021, 12:05
9 Eylül Yayın Akışı, TV kanallarının Yayın Akışı Değişti Mi?

Bu Gün Kanallarda Hangi Diziler Var? 9 Eylül Perşembe

TRT1

05:45- Tövbeler Olsun

08:55- Kalk Gidelim

12:35- Benim Adım Melek

16:10- Teşkilat

19:00- Trt1 Ana Haber

20:00- Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

01:55- Seneye Bu Zamanlar

KANAL D

06:30- Sihirli Annem

09:00- Neler Oluyor Hayatta

11:00- Kırık Hayatlar

13:00- Gelinim Mutfakta

16:00-Ece Üner ile Susma

18:45- Kanal D Ana Haber

20:00- Camdaki Kız

23:40- Baht Oyunu

SHOW TV

06:00- Yeni Gelin

08:30- Bu Sabah

11:00- Kuzey Yıldızı İlk Aşk

15.00-Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

18:45-Show Ana Haber

20:00- Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor

22:00- Sakar Şakir

23:35- Köyden İndim Şehire

ATV

08:00- Kahvaltı Haberleri

10:00- Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00- Atv Gün Ortası

14:00- Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane

16:20- Esra Erol’da

19:00- Atv Ana Haber

20:00- Bir Zamanlar Çukurova

TV8

06:30- Oynat Bakalım

07:15- 8’de Sağlık / Yeni Bölüm

08:30- Oynat Bakalım

09:30- MasterChef Türkiye

14:15- Paylaş Benimle

15:00- Paylaş Benimle / Yeni Bölüm

17:15- MasterChef Türkiye

20:00- MasterChef Türkiye / Yeni Bölüm

00:15- Paylaş Benimle

FOX

08:00- İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat

10:45- Çağla İle Yeni Bir Gün

13:00- En Hamarat Benim

16:00- Fulya İle Umudun Olsun

19:00-  Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber

20:00- Kiracı

22:15- Fulya İle Umudun Olsun

00:30- Tatlı Bela

Yorumlar (0)
23°
az bulutlu
Namaz Vakti 22 Eylül 2021
İmsak 04:24
Güneş 05:46
Öğle 12:05
İkindi 15:31
Akşam 18:13
Yatsı 19:30
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sivas Belediyespor 3 9
2. Bodrumspor 3 9
3. Ankaraspor 3 7
4. Hekimoğlu Trabzon 3 7
5. Silahtaroğlu Vanspor FK 3 7
6. Somaspor 3 7
7. An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 3 7
8. Etimesgut Belediyespor 3 6
9. Çorum FK 3 5
10. Sakaryaspor 3 5
11. Sarıyer 3 4
12. Serik Belediyespor 3 3
13. Afjet Afyonspor 3 2
14. İnegölspor 3 2
15. Diyarbekirspor 3 1
16. Ergene Velimeşespor 3 1
17. Turgutluspor 3 0
18. Adıyaman FK 3 0
19. Kahramanmaraşspor 3 0
20. Niğde Anadolu FK 3 0
Takımlar O P
1. Beşiktaş 6 14
2. Trabzonspor 5 13
3. Altay 6 12
4. Karagümrük 6 11
5. Konyaspor 5 11
6. Hatayspor 5 10
7. Fenerbahçe 5 10
8. Alanyaspor 5 9
9. Galatasaray 5 8
10. Kayserispor 5 7
11. Sivasspor 6 6
12. Adana Demirspor 6 6
13. Malatyaspor 6 6
14. Göztepe 5 5
15. Gaziantep FK 5 5
16. Kasımpaşa 5 5
17. Antalyaspor 6 5
18. Başakşehir 5 3
19. Giresunspor 5 1
20. Rizespor 6 1
Takımlar O P
1. Ümraniye 6 16
2. Ankaragücü 6 12
3. Eyüpspor 6 12
4. Erzurumspor 6 12
5. Tuzlaspor 5 11
6. Bandırmaspor 6 9
7. Manisa FK 6 9
8. Boluspor 5 7
9. Samsunspor 5 7
10. Kocaelispor 5 7
11. Altınordu 6 7
12. Menemenspor 6 7
13. Adanaspor 6 6
14. Balıkesirspor 5 6
15. Denizlispor 6 6
16. Bursaspor 6 5
17. Gençlerbirliği 6 5
18. İstanbulspor 5 4
19. Ankara Keçiörengücü 6 4
Takımlar O P
1. Chelsea 5 13
2. Liverpool 5 13
3. M. United 5 13
4. Brighton 5 12
5. Man City 5 10
6. Everton 5 10
7. Tottenham 5 9
8. West Ham 5 8
9. Brentford 5 8
10. Aston Villa 5 7
11. Watford 5 6
12. Leicester City 5 6
13. Arsenal 5 6
14. Crystal Palace 5 5
15. Southampton 5 4
16. Wolverhampton 5 3
17. Leeds United 5 3
18. Newcastle 5 2
19. Burnley 5 1
20. Norwich City 5 0