1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ztso'dan Üyelerine Uçak Bileti Desteği

Ztso'dan Üyelerine Uçak Bileti Desteği

Ztsodan Üyelerine Uçak Bileti Desteği
A+A-

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası,(ZTSO) Zonguldak Havaalanı'nın işlerliğinin artması ve üyelerine hizmet amacıyla İstanbul ve Trabzon'a gidecek üyelerinin biletlerinin yarısını karşılıyor. Trabzon

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası,(ZTSO) Zonguldak Havaalanı'nın işlerliğinin artması ve üyelerine hizmet amacıyla İstanbul ve Trabzon'a gidecek üyelerinin biletlerinin yarısını karşılıyor.
Trabzon ve İstanbul'a gidecek üyelerinin biletlerinin yarısını karşılama kararı alan Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası, 20 bin TL'yi Zonguldak Çaycuma Havaalanı şirketine yatırırken 20 bin TL daha önümüzdeki günlerde yatıracak. ZTSO'nun toplamda vereceği 40 bin TL destek ile iki amacı hedeflediklerini belirten Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Salih Demir, "Birinci amacımız, üyelerimize ulaşım kolaylığı ve rahatlığı sağlayarak iş görüşmelerinde zaman kazanmalarını sağlamak. İkinci amacımız ise yöremizin kalkınmasında önemli katkısı olacak Zonguldak Çaycuma Havaalanı Şirketine destek vererek açık kalmasını sağlamaya çalışıyoruz" dedi.
(SA-SA)

06.02.2013 16:56:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT