1. HABERLER

  2. Zonguldak'ta İl Genel Meclisi Toplantısı Yapıldı

Zonguldak'ta İl Genel Meclisi Toplantısı Yapıldı

Zonguldakta İl Genel Meclisi Toplantısı Yapıldı
A+A-

Zonguldak'ta yapılan İl Genel Meclisi toplantısında, yıkılacak bir okulun arsasının satışı görüşmesinde Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı AKP'li İsmail Terzi ile CHP'li üye Umut Başoğlu arasında tart

Zonguldak'ta yapılan İl Genel Meclisi toplantısında, yıkılacak bir okulun arsasının satışı görüşmesinde Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı AKP'li İsmail Terzi ile CHP'li üye Umut Başoğlu arasında tartışma yaşandı.
Zonguldak İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Salonu'nda yapılan toplantıda, beş madde görüşüldü. 3. madde olan Çaycuma'da yıkılacak bir okulun arsa satışı görüşülmesi esnasında tartışma yaşandı. CHP Çaycuma İlçe Başkanı Umut Başoğlu, arsayı kimin alacağını, okulun nereye yapılacağını ve projesinin hazır olup olmadığını sorarak tepki gösterdi. Bunun üzerine İl Genel Meclisi Başkanı İsmail Terzi, konuyu çarpıttığını söyledi. Umut Başoğlu da, "Koltuğunuzu doldurduğunuzu düşünmüyorum" dedi. Bunun üzerine Terzi de şöyle karşılık verdi: "Burada bütün yanlışları sen mi görüyorsun? Kimsenin kafası çalışmıyor da sadece senin mi kafan çalışıyor?"
(SA-HO-Y)

04.02.2013 16:32:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT