1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zonguldak'ta Çaya Zam Yapıldı

Zonguldak'ta Çaya Zam Yapıldı

Zonguldakta Çaya Zam Yapıldı
A+A-

Zonguldak Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Alparslan Küçük, Zonguldak'ta kahvehanelerde çay ücretlerinde zam yapıldığını açıkladı. Buna göre Zonguldak'ta kahvehanelerde çay 75 kuruş çay

Zonguldak Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Alparslan Küçük, Zonguldak'ta kahvehanelerde çay ücretlerinde zam yapıldığını açıkladı. Buna göre Zonguldak'ta kahvehanelerde çay 75 kuruş çay ocakların da ise 65 kuruş oldu.
Zonguldak Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Alparslan Küçük yaptığı açıklamada, "Zonguldak kahvehanelerimizde yeni çay tarifelerimiz çıkmıştır. Kahvehanelerimizde çay 75 kuruştur. Aynı zamanda çay ocaklarında da 65 kuruş olmuştur. Bu yeni tarifemizin kahveci ve çay ocağı esnaf arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Vergi dairesinden faaliyet mesleklerini bırakan arkadaşlarımızın kayıtlarını sildirmelerini istiyoruz. Ayrıca odamıza da gelip kapanışı yaptırmaları gerekiyor. Aksi takdirde faaliyetleriyle ilgili devam ediyormuş hükmü uygulanıyor. Ayrıca esnaf arkadaşların aidatlarını yatırmalı gerekmektedir" dedi.
(SA-SA-Y)

18.12.2012 16:29:19 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT