1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zonguldaklılar Derneği Yeni Yerinde

Zonguldaklılar Derneği Yeni Yerinde

Zonguldaklılar Derneği Yeni Yerinde
A+A-

Antalya'da yaşayan Zonguldaklıların kurduğu dernek yeni hizmet binasına taşındı. Antalya Zonguldaklılar Derneği Başkanı Ömer Faruk Aydın yaptığı açıklamada, geçen yıl kurulan derneğin Antalya'da ya

Antalya'da yaşayan Zonguldaklıların kurduğu dernek yeni hizmet binasına taşındı.
Antalya Zonguldaklılar Derneği Başkanı Ömer Faruk Aydın yaptığı açıklamada, geçen yıl kurulan derneğin Antalya'da yaşayan hemşehrilerine daha iyi hizmet vermeyi, birlik ve beraberliği pekiştirmeyi istediklerini söyledi.
Bu nedenle hizmet verdikleri binanın yetersiz kaldığını belirten Aydın, dernek merkezinin Varlık mahallesi 186. Sokak Hacıbey Apartmanı 12 A-B adresindeki yeni hizmet binasına taşındığını söyledi.
Eski Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Sekreteri Bahattin Gezer, GMİS Üzülmez Şubesi eski Başkanı Yılmaz Tezer ve GMİS Şube eski yöneticilerinin de bulunduğu dernekte başta emekli madenciler olmak üzere Antalya'da yaşayan Zonguldaklılar oyun oynayıp hoşça vakit geçiriyor. Antalya Zonguldaklılar Derneği'nde Saim Sönmez Başkan Yardımcısı, Zeki Ceğer Sayman, Hüseyin Burda sekreter ve Celal Acar da üye olarak görev yapıyor.
(SK-Y)

15.02.2013 11:03:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT