1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zonguldaklı Emekliler Vekillerden Destek Bekliyor

Zonguldaklı Emekliler Vekillerden Destek Bekliyor

Zonguldaklı Emekliler Vekillerden Destek Bekliyor
A+A-

Tüm İşçi Emeklileri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Sarıoğlu, Türkiye Taşkömürü Kurumu'nda (TTK) gruplu olarak çalışan ve 2003 yılı sonrası emekli olanların intibak yasasından yararlanamadığını

Tüm İşçi Emeklileri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Sarıoğlu, Türkiye Taşkömürü Kurumu'nda (TTK) gruplu olarak çalışan ve 2003 yılı sonrası emekli olanların intibak yasasından yararlanamadığını ve bu konuda milletvekillerinden destek beklediklerini ifade etti.
Tüm İşçi Emeklileri Genel Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantının ardından tüm başkanlar bölgelerinde emeklilerle bir araya gelerek rapor hazırlayacak. Raporların milletvekillerine verileceğini belirten Mustafa Sarıoğlu özellikle TTK'da gruplu çalışan ve 2003 yılı sonrasında emekli olanların intibak yasasından yararlanamamanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.
Sarıoğlu, "Yöre milletvekillerimiz önümüzdeki günlerde ilçe, belde ve köylere gittiklerinde, emekli ağabeyleriyle ziyaret ettiklerinde güler yüzle karşılanmak istiyorlarsa bu sorunları başbakanımıza anlatarak, çözmelerini talep ediyoruz" dedi.
(SA)

19.02.2013 13:47:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT