1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zonguldak Şehitler Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz:

Zonguldak Şehitler Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz:

Zonguldak Şehitler Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz:
A+A-

Zonguldak Şehitler Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz, "Şehit ailelerine tanınan iş hakkı sözünü tuttuğu için emeğe geçenlere ne kadar teşekkür etsek azdır" dedi. Yorulmaz yaptığı açıklamada, "Başta

Zonguldak Şehitler Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz, "Şehit ailelerine tanınan iş hakkı sözünü tuttuğu için emeğe geçenlere ne kadar teşekkür etsek azdır" dedi.
Yorulmaz yaptığı açıklamada, "Başta Başbakanımız olmak üzere şehit ailelerine tanınan iş hakkı sözünü tuttuğu için emeğe geçenlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizde Perşembe günü yönetim kurulu olarak Ankara'ya Türkiye çapındaki 37 dernek başkanları ile Meclis Başkanı Cemil Çiçek'e makamında teşekkür ziyaretinde bulunduk. Ak Parti Genel Merkez binasında Başbakan Yardımcısı Ufuk Menderes, öğle yemeğinde genel merkezde bizleri ağırladı. Sohbet sırasında Antalya Belediye Başkanı iken Şehit Aileleri ve Gazilerden su parasını sıfırlamış. Kendisi bizleri sıcak karşıladı ve ağırladı. Bunun yanı sıra Sayın Bakanımız Fatma Şahin ile kendileri yeni binasının makamında ağırladı ve şehit aileleri ve gazilerine göstermiş olduğu iş konusunu ve yenilikleri kendi ağzından konuştu. Bu vesileyle şehit ailelerine ikinci iş imkanı ve atamalarını gerçekleştirdi. Bakanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Yeni çalışmalar olacağını kendi ağzından söyledi. Daha doğrusu müjde etti. Bütün iller bazında her ile 2 kat bina yapmak şartıyla gazi aileleri ve de şehit aileleri aynı binada bunun yanı sırada valiliklerde bizlere bakan müdürlükler o binada görev yapacağını belirtti. Sayın Bakanımız Ordu Vazife Malülleri ve Malül Gazilere de düzenlemelerin ve çalışmaların yapılacağını ve devam ettiğini söyledi. Bize de kısa zamanda bu çalışmaları yaptıkları için ne kadar teşekkür etsek azdır. Aynı zamanda muhalefet partilerinin de göstermiş oldukları özverili çalışmalarından ötürü teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

04.01.2013 12:13:27 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT