1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zonguldak Özel Eğitim Ve Rehberlik Derneği'nden Kermes

Zonguldak Özel Eğitim Ve Rehberlik Derneği'nden Kermes

Zonguldak Özel Eğitim Ve Rehberlik Derneğinden Kermes
A+A-

Zonguldak Özel Eğitim ve Rehberlik Derneği tarafından kermes düzenlendi. Zonguldak Özel Eğitim ve Rehberlik Derneği tarafından dernek yararına Camlı Köşkte kermes gerçekleştirildi. Kermese, Zihins

Zonguldak Özel Eğitim ve Rehberlik Derneği tarafından kermes düzenlendi.
Zonguldak Özel Eğitim ve Rehberlik Derneği tarafından dernek yararına Camlı Köşkte kermes gerçekleştirildi.
Kermese, Zihinsel Özürlüler Federasyonu Genel Sekreteri Songül Malkoç, Zonguldak Gönül Elçisi ve Zonguldak Umut Derneği Başkanı Nurten Kınay, Zonguldak Özel Eğitim ve Rehberlik Derneği Başkanı Nevin Yazıcı, dernek üyeleri ve davetliler katıldı.
Kermeste konuşma yapan Zonguldak Özel Eğitim ve Rehberlik Derneği Başkanı Nevin Yazıcı, "Derneğimiz Soğuksu eski lavuar alanı içindeki atölyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. İlimizde zihinsel özürlü bireyler için kurslar düzenleyerek, sosyal sorumluluk adına görevlerimizi yerine getirmeye çalışmaktayız. Özürlü bireyler adına yaptığımız onurlu yürüyüşümüzde yanımızda olduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz. Soğuksu eski lavuar alanı içindeki dernek atölyemize de hepinizi davet ediyor ve çalışmalarımızı yakından görmenizi arzu ediyoruz" dedi.
Ayrıca Zonguldak Özel Eğitim ve Rehberlik Derneği Başkanı Nevin Yazıcı, kermesten gelecek olan geliri dernek ve çocukların ihtiyaçları için kullanacaklarını belirtti.
(OA-SA)

20.02.2013 15:25:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT