1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zonguldak Belediyesi Eğitim Seminerlerine Devam Ediyor

Zonguldak Belediyesi Eğitim Seminerlerine Devam Ediyor

Zonguldak Belediyesi Eğitim Seminerlerine Devam Ediyor
A+A-

Zonguldak Belediyesi İnsan Kaynakları, Eğitim Müdürlüğü ve Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi işbirliğince, "Temel Düzey İşçi Sağlığı ve Güvenliğ

Zonguldak Belediyesi İnsan Kaynakları, Eğitim Müdürlüğü ve Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi işbirliğince, "Temel Düzey İşçi Sağlığı ve Güvenliği Konulu" eğitim semineri programı düzenlendi.
Belediye seminer odasında gerçekleştirilen programa, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, belediye başkan yardımcıları, daire müdürleri ve belediye personeli katıldı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim Uzmanı Ali Kavun'un anlatımlarıyla, kamu kurumlarında ve özel sektörde çalışan işçilerin sağlığı ve güvenliği konularında sunumlar yapıldı. Seminerin amacının, çalışanların yasal hak ve sorumluluk konusunda bilgilenmesini, koruyucu önlemler alınarak geliştirilmesinin uyarı ve ikaz işaretlerinin önemi ve işyerinin özelliklerine göre işyerindeki riskler ve alınacak önlemler ile iş sağlığı ve güvenliğinin genel prensipleri konuları olduğunu belirten eğitim uzmanı Ali Kavun, örnekler vererek belediye personelini bilgilendirdi. 2 oturumda gerçekleştirilen eğitim semineri programında Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, işçi güvenliği ve sağlığı konusunun büyük önem taşıdığını, eğitim seminer programları sayesinde de bilgilendirmelerin yerinde olduğunu ifade etti. Eğitim semineri, soru cevap şeklinde devam ederek, günün anısına Başkan Akdemir eğitim uzmanı Ali Kavuk'a teşekkür ederek madenci heykeli hediye etti.
(SA-SA-Y)

18.12.2012 17:16:14 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT