1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zonguldak Belediye Başkanı Akdemir, Gaziantep'e Ziyaretini Değerlendirdi

Zonguldak Belediye Başkanı Akdemir, Gaziantep'e Ziyaretini Değerlendirdi

Zonguldak Belediye Başkanı Akdemir, Gaziantepe Ziyaretini Değerlendirdi
A+A-

Bir dizi programlar için Gaziantep'e gelen Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Gaziantep Valisi Erd

Bir dizi programlar için Gaziantep'e gelen Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Gaziantep Valisi Erdal Ata'yı ziyaretinin ardından basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu. Ziyaretlerinin temel amacının Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı yıkıntı atıklarının geri dönüşüm uygulamalarını yerinde görmek ve teknik incelemelerde bulunmak üzere Gaziantep'e geldiklerini söyledi. Başkan Muharrem Akdemir, "Bugün ki ilk ziyaretimizi öncelikle Gaziantep Valimiz sayın Erdal Ata'ya gerçekleştirdik. Daha sonra Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret edeceğiz. Gaziantep'e geliş nedenimiz, kentsel dönüşümün projesi olan atıkların ve molozların nasıl bir şekilde geriye dönüşümünün sağlanmasını görmek. Özellikle Belediye Başkanlarının en büyük özelliği kendi şehrinde bulunmayan ve olmayanları, diğer şehirlerde görerek, kendi şehirlerinde uygulamayı sağlamaktır. Bunun için Gaziantep'te bulunuyoruz. Ben Gaziantep'e ilk defa geliyorum. Bu olayları yerinde görmek, yerinde incelemek gereksimini duydum ve bu sıfatla Gaziantep'e ziyaretimizi yaptık. İnşallah ziyaretimiz olumlu geçecektir. Bu aldığımız izlenimleri de kendi şehrimizde uygulama safhasına getirmiş olacağız diye düşünüyorum" dedi.
(MDC-Y)

15.02.2013 12:26:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT