1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ziya Taşkent Sevilen Şarkılarıyla Anıldı

Ziya Taşkent Sevilen Şarkılarıyla Anıldı

Ziya Taşkent Sevilen Şarkılarıyla Anıldı
A+A-

Adapazarı Belediyesi Aralık ayı Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında Sakaryalı Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ziya Taşkent için anma gecesi düzenlendi. Adapazarı Belediyesi Orhangazi Kültür Merkezi

Adapazarı Belediyesi Aralık ayı Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında Sakaryalı Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ziya Taşkent için anma gecesi düzenlendi.
Adapazarı Belediyesi Orhangazi Kültür Merkezi'nde düzenlenen Ziya Taşkent'i anma gecesine Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcıları Rıdvan Sezer ve Aydın Tercan, Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuarı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Sertan Demir, Taşkent Ailesi adına Ayça Taşkent ve çok sayıda Türk Sanat Müziği sever katıldı.
Ziya Taşkent'in kendi sesinden okunan parçayla başlanan gecede Sakarya Üniversitesi Konservatuar öğrencileri tarafından Taşkent'in sevilen eserleri seslendirildi. İki bölümden oluşan anma gecesinin ikinci bölümünde Türk Sanat Müziği'nin sevilen eserleri seslendirildi. Tam bir Sanat Müziği ziyafeti yaşayan davetliler Sakarya Üniversitesi öğrencilerini ayakta alkışladı. Gece sonunda Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer Taşkent Ailesi adına Ayça Taşkent'e ve SAÜ Öğretim Üyelerine teşekkür ederek çiçek verdi.
(RKO-RKO)

29.12.2012 11:58:43 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT