1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ziraat Odaları Başkanları Tarımı Değerlendirdi

Ziraat Odaları Başkanları Tarımı Değerlendirdi

Ziraat Odaları Başkanları Tarımı Değerlendirdi
A+A-

Çanakkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yetkilileri, ziraat odaları başkanlarıyla bir araya gelerek Çanakkale tarımını değerlendirdi. Merkez ve ilçelerin ziraat odaları başkanları, Tarım

Çanakkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yetkilileri, ziraat odaları başkanlarıyla bir araya gelerek Çanakkale tarımını değerlendirdi.
Merkez ve ilçelerin ziraat odaları başkanları, Tarım İl Müdürlüğü(nde bir araya geldi. Toplantıya, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Akkuş, İl Müdür Yardımcısı Mustafa Nazlım, şube müdürleri ve 10 ziraat odası başkanı katıldı. Toplantının açılışında konuşan Akkuş, "Tarım sektöründe en önemli sivil toplum kuruluşu olan ziraat odaları, çiftçinin temsilcisi Ziraat odaları ile tarım müdürlüklerinin uyum içinde olmaları gerekiyor. Bu işbirliğinden çiftçiler karlı çıkar. Her iki kuruluşun da gayesi insanlara hizmet etmek. Bunun için çiftçi temsilcisi kuruluşlarla istişarenin önemli olduğunu biliyoruz. Bu istişare toplantısında talepleri değerlendirip sorunları dinleyeceğiz. İl ve ilçe müdürlükleri olarak tarıma hizmet eden her kişi ve kuruluşun her zaman yanındayız" dedi.
(GD-MŞ)

12.02.2013 11:49:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT