1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zihni Aldırmaz Kimsesiz Gencin Kimsesi Oldu

Zihni Aldırmaz Kimsesiz Gencin Kimsesi Oldu

Zihni Aldırmaz Kimsesiz Gencin Kimsesi Oldu
A+A-

Yetiştirme yurdunda büyüyen genç, sevdiği kızla evlenirken, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz yalnız bırakmadı. 5 Ocak Yetiştirme Yurtları'nda büyüyen Süleyman Çelik, gönlüğünü kap

Yetiştirme yurdunda büyüyen genç, sevdiği kızla evlenirken, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz yalnız bırakmadı.
5 Ocak Yetiştirme Yurtları'nda büyüyen Süleyman Çelik, gönlüğünü kaptırdığı Havva Salıncak ile Polisevi'nde düzenlenen düğün töreni ile hayatını birleştirdi.
Düğün törenine katılan Zihni Aldırmaz, genç çifte mutluluklar diledi ve fincan takımı hediye etti. Gençleri evladı olarak gördüğünü belirten Zihni Aldırmaz, "Sizlere ömür boyu mutluluklar diliyorum. Kutluyor, hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
5 Ocak Yetiştirme Yurtları Derneği Başkanı Lütfiye Görgün de, Zihni Aldırmaz ile 23 yıldır dernek için çalıştıklarını söyledi. Yüzlerce çocuğu evlendirdiklerini ve okuttuklarını kaydeden Lütfiye Görgün, "Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan Sayın Başkanımız Zihni Aldırmaz'a teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
(AKL-Y)

30.01.2013 11:33:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT