1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zihinsel Engelli Kıza Tecavüz İddiası

Zihinsel Engelli Kıza Tecavüz İddiası

Zihinsel Engelli Kıza Tecavüz İddiası
A+A-

Aksaray'da 25 yaşındaki zihinsel engelli bir kıza tecavüz ettiği iddia edilen şahıs, polisler tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Olay, dün akşam saatlerinde merkeze bağlı Taşpazar Mahallesi'

Aksaray'da 25 yaşındaki zihinsel engelli bir kıza tecavüz ettiği iddia edilen şahıs, polisler tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Olay, dün akşam saatlerinde merkeze bağlı Taşpazar Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, evinin penceresinden zihinsel 25 yaşındaki engelli kızı gören M.A.K. (52), kıza seslenerek evine çağırdı. Engelli kızı içeriye aldıktan sonra tecavüz eden M.A.K., daha sonra engelli kızı sabaha kadar evinde alıkoydu. Sabaha kadar engelli kıza defalarca tecavüz ettiği öne sürülen şahıs, daha sonra genç kızı evinden gönderdi. Kayıp olarak aranan engelli kız, ailesi tarafından bulunarak evlerine götürüldü. Burada kızlarının başına gelen olayı fark eden aile, polise giderek şikayette bulundu. Polisin yaptığı araştırmada engelli kızın M.A.K.'nin evine girerken vatandaşlar tarafından görüldüğü tespit edildi. Gözaltına alınan M.A.K'nin sorgusunda suçunu itiraf ettiği öğrenildi. Emniyetteki ifadesinin ardından M.A.K., Aksaray Adliyesi'ne sevk edildi.
(YC-AH-ÖZ-Y)

06.02.2013 15:22:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT