1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zeytin Karasuyu Çözümü İçin Komisyon Kuruldu

Zeytin Karasuyu Çözümü İçin Komisyon Kuruldu

Zeytin Karasuyu Çözümü İçin Komisyon Kuruldu
A+A-

Balıkesir'in körfez bölgesinin genel sorunu olan zeytin karasuyunun çözümü ile ilgili olarak kurulan komisyon çalışmalarına başladı. Kaymakam Osman Tunç'un başkanlığında kurulan komisyon, İlçe Tarı

Balıkesir'in körfez bölgesinin genel sorunu olan zeytin karasuyunun çözümü ile ilgili olarak kurulan komisyon çalışmalarına başladı.
Kaymakam Osman Tunç'un başkanlığında kurulan komisyon, İlçe Tarım Müdürü Hüseyin Acar, Mal Müdür Vekili Abdullah Karadeniz, Ziraat Odası Başkanı Ali Yılmaz Diker, Fen İşleri Müdürü İhsan Önen, Zeytincilik Üretme İstasyonu Müdürü Mehmet Balcı'dan oluştu.
Çalışmalara başlayan komisyon üyeleri, karasuyunun çevreye zarar vermeden depolanması ve gelecek yıllarda denizi kirletmemesi için kalıcı çözüm bulunması konusunda çözüm arayışlarını belirli günlerde bir araya gelerek masaya yatıracak.
Kaymakam Tunç'un başkanlığındaki komisyon son olarak Edremit'in yetiştirdiği ünlü bilim adamı zeytin karasuyu konusunda çalışmaları bulunan Faruk Durukan'ı ziyaret ederek görüş ve önerilerini dinledi. (BT)

16.01.2013 17:11:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT