1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zeybek Store'de Satışa Sunulacak Formaların İlk Partisi Geldi

Zeybek Store'de Satışa Sunulacak Formaların İlk Partisi Geldi

Zeybek Storede Satışa Sunulacak Formaların İlk Partisi Geldi
A+A-

Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Aydınspor 1923 Basın Sözcüsü Taylan Kozacıoğlu, uzun süredir açmayı planladıkları Zeybek Store'de satışa sunulacak formaların ilk partisinin ellerine ulaştığını

Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Aydınspor 1923 Basın Sözcüsü Taylan Kozacıoğlu, uzun süredir açmayı planladıkları Zeybek Store'de satışa sunulacak formaların ilk partisinin ellerine ulaştığını belirtti.
Ürünlerin gelmesinde yaşanan gecikmeden firmanın sorumlu olduğunu belirten Kozacıoğlu, "Zeybek Store adı altında açılması planlanan taraftar ürünleri satış mağazamızda satışı planlanan ve siparişleri verilen,anca firmada yaşanan gecikmeden dolayı taraftarlarımızın da merakla beklediği ürünler firma tarafından gönderilmeye başlamıştır. Verilen siparişlerin yarısı elimize ulaşmıştır. Geriye kalan ürünlerin de en kısa sürede tamamlanıp mağazanın açılması için çaba harcanmaktadır.Taraftarlarımıza ve tüm camiamıza gösterdikleri sabırdan dolayı teşekkürü bir borç biliriz" dedi.
ADIYAMAN HAZIRLIKLARI TAM GAZ
Öte yandan, Adıyamanspor karşılaşması hazırlıklarını sürdüren Aydınspor 1923 dünü çift idmanla geçirdi. Siyah-beyazlı ekipte sakatlıkları devam eden Umut ve Savaş antrenmana katılmadı.
(GY-MB-İK)

05.12.2012 15:28:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT