1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zehirlenmelere Karşı Bilgilendirme Toplantısı

Zehirlenmelere Karşı Bilgilendirme Toplantısı

Zehirlenmelere Karşı Bilgilendirme Toplantısı
A+A-

Safranbolu'da doğal Gaz, baca ve karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı alınması gereken tedbirlerin anlatıldığı toplantı gerçekleştirildi. Safranbolu Belediyesi İtfaiye Amirliği, İlçe Emniyet Müdür

Safranbolu'da doğal Gaz, baca ve karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı alınması gereken tedbirlerin anlatıldığı toplantı gerçekleştirildi.
Safranbolu Belediyesi İtfaiye Amirliği, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Kargaz yetkililerinin katılımı ile SAKEM'de yapılan bilgilendirme toplan1tısına çok sayıda Safranbolulu vatandaşta katıldı. Programda, Karagaz yetkilileri tarafından hazırlanan slayt gösterimi ile yapılan sunumun ardından, Safranbolu Belediyesi İtfaiye Amirliği yetkililerince yangın durumunda alınması gereken tedbirler ile yapılması gerekenler anlatıldı. Yapılan etkinlikten oldukça memnun kalan vatandaşlar ise, "Bu tür organizasyonların daha sık aralıklarla yapılmasının bilinçlenme açısından daha önemli olacağını, Safranbolu Belediyesi'ne gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ettiklerini ifade ettiler" dedi.
(ET-ET-Y)

21.02.2013 12:12:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT