1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zambak Dergisinin Deneme Sınavında Türkiye Şampiyonu Yakuplar İlkokulundan Çıktı

Zambak Dergisinin Deneme Sınavında Türkiye Şampiyonu Yakuplar İlkokulundan Çıktı

Zambak Dergisinin Deneme Sınavında Türkiye Şampiyonu Yakuplar İlkokulundan Çıktı
A+A-

Zambak Dergisi'nin Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu deneme sınavında Türkiye Şampiyonu Kütahya'nın Pazarlar ilçesi Yakuplar İlkokulu'ndan çıktığı bildirildi. Zambak Dergisi tarafından Türkiye ge

Zambak Dergisi'nin Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu deneme sınavında Türkiye Şampiyonu Kütahya'nın Pazarlar ilçesi Yakuplar İlkokulu'ndan çıktığı bildirildi.
Zambak Dergisi tarafından Türkiye genelinde düzenlenen deneme sınavında Yakuplar İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Furkan Aydoğdu 500 tam puan alarak Türkiye Şampiyonu oldu.
Zambak Dergisinin düzenlediği deneme sınavında Türkiye Birincisi olan Furkan Aydoğdu,"Bursluluk deneme sınavında başarılı olmamı sağlayan başta öğretmenlerim ile aileme ve bana destek olan arkadaşlarıma teşekkür ederim" dedi
Bu konuda görüştüğümüz Yakuplar İlkokulu Müdürü Mehmet Özyurt, "Okulumuz 3. sınıf öğrencisi Furkan Aydoğdu Zambak Dergisinin Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu deneme sınavında 500 tam puan alarak Türkiye birincisi oldu. Okulumuza ve ailesine güzel bir gurur yaşattı. Öğrencimiz başta olmak üzere, onu yetiştiren ailesine ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz" diye konuştu.
(MB-EFE)

16.01.2013 13:53:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT