1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Zahide Yetiş'in En Acı Anneler Günü!

Zahide Yetiş'in En Acı Anneler Günü!

Zahide Yetiş'in En Acı Anneler Günü!
A+A-

Ünlü Televizyoncu Zahide Yetiş, sosyal medya paylaşımı ile başta annesini kaybeden tüm takipçilerini hüzne boğdu! Sensiz ilk anneler günü diyen Zahide Yetiş, 'Gene geliyorum yanına Annem' diyerek duygulandırdı. İşte Zahide Yetiş'in duygu dolu o anneler gü

Ünlü Televizyoncu Zahide Yetiş, sosyal medya paylaşımı ile başta annesini kaybeden tüm takipçilerini hüzne boğdu! Sensiz ilk anneler günü diyen Zahide Yetiş, 'Gene geliyorum yanına Annem' diyerek duygulandırdı. İşte Zahide Yetiş'in duygu dolu o anneler günü mesajı...

Paylaşımın ardından takipçilerinin yoğun ilgisi ve dualarıyla karşılaşan ünlü programcı, duygusal mesajında şu cümlelere yer verdi: 

"Sesine nefesine aklına kokuna hasret uyanmak bu güne... Çocuklar gibi masum kırılgan iç çekerek bakmak resimlerine... Sensiz ilk 'Anneler Günü'... Gene geliyorum yayına Annem... Sarılıp koklayamasam da seni bana verdiği için Rabbim'e şükretmeye geliyorum..." 

Bu yıl ocak ayında 61 yaşındaki annesi Ayten Hanım'ı ebediyete uğurlayan Yetiş, rahmetli annesiyle buluşmak İzmir Narlıdere'ye gitti. 

A+A-

HABERE YORUM KAT