1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zafer Kalkınma Ajansı, Yeni Programları Tanıttı

Zafer Kalkınma Ajansı, Yeni Programları Tanıttı

Zafer Kalkınma Ajansı, Yeni Programları Tanıttı
A+A-

Zafer Kalkınma Ajansı'nın "Sosyal Kalkınma" ve "Sosyal Altyapı" mali destek programları, Manisa'nın Saruhanlı İlçesindeki kamu çalışanlarına tanıtıldı. Bölgesel potansiyelin harekete geçirilmesi amac

Zafer Kalkınma Ajansı'nın "Sosyal Kalkınma" ve "Sosyal Altyapı" mali destek programları, Manisa'nın Saruhanlı İlçesindeki kamu çalışanlarına tanıtıldı.
Bölgesel potansiyelin harekete geçirilmesi amacıyla, Kalkınma Bakanlığı bünyesinde kurulan, Uşak, Ayfonkarahisar, Kütahya ve Manisa İllerini kapsayan Zafer Kalkınma Ajansı'nın "Sosyal Kalkınma" ve "Sosyal Altyapı" mali destek programları kapsamında TR33 Bölgesinde başlattığı eğitim toplantılarının devam ettiği bildirildi.
Saruhanlı Belediye Meclisi Toplantı Salonu'nda düzenlenen tanıtım etkinliğine İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tayyar Tekin, okul müdürleri ve ilçedeki diğer kamu kurumlarından birer personel katıldı.
Zafer Kalkınma Ajansı Program Yönetimi Birimi Uzmanı Halil Güngör Yoldaş ve Proje Uzmanı Dile Uncuoğlu, toplantıda katılımcılara proje yazma ve yürütme sürecine ilişkin ayrıntıları anlattı. Katılımcılar ayrıca bu yıl ilk defa uygulanacak olan elektronik ortamda başvuru süreci ile ilgili de bilgilendirildi.
(SD-ERG-Y)

06.12.2012 13:57:18 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT