1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Zafer Çağlayan: Saatin Parasını Ödeyip Aldım

Zafer Çağlayan: Saatin Parasını Ödeyip Aldım

Zafer Çağlayan: Saatin Parasını Ödeyip Aldım
A+A-

Eski bakanlardan Zafer Çağlayan tartışma yaratan 700 bin liralık saatle ilgili "Saatin parasını ödedim ve mal beyanımda da gösterdim" dedi.


Ak Parti milletvekilleri, 4 eski bakanla Meclis Genel Kurulu’ndan önce genel merkezde kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Bu toplantı, haklarında soruşturma önergesi verilen dört eski bakanın ilk savunma yeri oldu. Bakanlar, tek tek söz alarak kendilerini savundular. Zafer Çağlayan çok tartışılan 700 bin liralık saat ile ilgili çarpıcı sözler söyledi.

FİYATINDAN BAHSETMEDİ
Bu Sabah, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve partinin yönetiminin başkanlığında yapılan kahvaltılı toplantıda, söz alan Zafer Çağlayan 700 bin liralık saat iddiasıyla ilgili bilgi verirken, saatin fiyatından söz etmedi.

"SAATİN PARASINI ÖDEYİP ALDIM"
Çağlayan, “Ben saati bir gazetenin ilanında gördüm, çok beğendim, ilgili firmayla temasa geçtim, ‘kişiye özel üretiyoruz’ dediler. Daha sonra firma yetkilisi beni aradı ve ‘satın alacak mısınız?’ dedi. Bu konuşma yapılırken Rıza Zarrab o ortamda bulunuyordu. ‘Bizim orada ofisimiz var, alır size gönderirler’ dedi. Sonra bir araçla saati bana gönderdiler. Saatin faturası alanın üstüne ama garanti belgesinde benim adım geçiyor. Saatin parasını ödedim ve mal beyanımda da gösterdim” dedi. (Kaynak: Hürriyet)

A+A-

HABERE YORUM KAT