1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zabıtadan Gece Denetimi

Zabıtadan Gece Denetimi

Zabıtadan Gece Denetimi
A+A-

Denizli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, kentte faaliyet gösteren fırın ve imalathanelere 5 ekiple eşzamanlı denetimler gerçekleştirdi. Denizli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gece saatlerinde kent

Denizli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, kentte faaliyet gösteren fırın ve imalathanelere 5 ekiple eşzamanlı denetimler gerçekleştirdi.
Denizli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gece saatlerinde kentte faaliyet gösteren fırın ve imalathaneleri denetledi. Sabah saatlerine kadar devam eden kontrollerde fırınlarda çalışan işçilerin portör muayene kartları, iş elbiseleri, hamurun yapıldığı tekneler, işçilerin saç sakal kontrolleri, soyunma odaları, hamurların bekletildiği odalar, un çuvallarının saklandığı ambarlar, odaların temizliği ve sağlığa uygunluk durumu, etiketler, tuvaletlerin temizliği, ekmek gramajları, işyeri açma ruhsatları ve hafta sonu tatil ruhsatları tek tek kontrol edildi.
Yapılan kontrollerin ardından bir açıklama yapan Belediye Zabıta Müdürlü ekipleri, fırın denetimlerinin aralıksız devam edeceğini ve halkın sağlığı ile ilgili her türlü tedbirin alınacağı belirtti. Çalışmalarda 43 fırının denetlendiğini belirtilirken, 28 işyerine işlem uygulandığı kaydedildi.
(EV-Eİ-Y)

19.12.2012 19:32:55 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT