1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. YYÜ'de Neler Oluyor? Peş Peşe İstifalar...

YYÜ'de Neler Oluyor? Peş Peşe İstifalar...

YYÜ'de Neler Oluyor? Peş Peşe İstifalar...
A+A-

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Hastanesi Dursun Odabaşı Tıp Merkezinde görev yapan 3 doktor istifa ederken, biri de tayin istedi.

 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Hastanesi Dursun Odabaşı Tıp Merkezinde görev yapan 3 doktor istifa ederken, biri de tayin istedi. Genel cerrahi, obezite ve organ nakil bölümlerinde hizmet veren Doç. Dr. Aziz Sümer’in istifa ederek Antalya’da özel bir hastaneye gittiği öğrenildi. Çocuk kardiyoloji bölümünden Prof. Dr. Abdurrahman Üner ve Tip Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı Hastalıkları Anabilim Dalı Çocuk Gastro Bölümünden Yrd. Doç. Dr. Kaan Demirören’in de istifa ettiği belirtildi. Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Çocuk Kardiyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. İbrahim Ece’nin tayinini istediği ve birkaç gün içerisinde Van’dan ayrılacağı bildirildi. 

YYÜ Dursun Odabaş Tıp Merkezi Başhekimliği yetkilileri, Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda 4 kişinin gittiğini açıklarken, yazılarının henüz kendilerine ulaşmadığını dile getirdi.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT