1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yyü'de "arap Baharı Ve Suriye" Konulu Söyleşi Van

Yyü'de "arap Baharı Ve Suriye" Konulu Söyleşi Van

Yyüde arap Baharı Ve Suriye Konulu Söyleşi  Van
A+A-

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Öğrenci Konseyi; gazeteci-yazarlar Adem Özköse ve Nevzat Çiçek'in konuşmacı olarak katılacağı "Arap Baharı ve Suriye" konulu bir söyleşi düzenleyecekler. Yazılı i

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Öğrenci Konseyi; gazeteci-yazarlar Adem Özköse ve Nevzat Çiçek'in konuşmacı olarak katılacağı "Arap Baharı ve Suriye" konulu bir söyleşi düzenleyecekler.
Yazılı ir açıklama yayınlayan YYÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Murat Çakır, güncel olaylarla ilgili bu tür etkinliklerin önemli olduğuna inandıklarını ve benzer etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Çakır, "Özellikle belli konularda YYÜ öğrencilerini bilgilendirmek, öğrencilerin dünyada yaşanan olayları ve gelişmeleri daha iyi yorumlayabilmelerini, farklı perspektiflerden bakabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz" dedi.
YYÜ Öğrenci Konseyi tarafından organize edilen ve ülkemizi yakından ilgilendiren önemli konuların konuşulacağı söyleşinin 14 Ocak Pazartesi saat 13.00'da Prof. Dr. Cengiz Andiç Kültür Merkezi'nde yapılacağı bildirildi.
(MSA-Y)

11.01.2013 16:24:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT