1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yyü Tıp Fakültesi Akademisyenleri 2012'de De Göz Doldurdu Van

Yyü Tıp Fakültesi Akademisyenleri 2012'de De Göz Doldurdu Van

Yyü Tıp Fakültesi Akademisyenleri 2012de De Göz Doldurdu  Van
A+A-

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Tıp Fakültesi akademisyenleri aldıkları ödüller ile üniversitenin bilimsel anlamda almış olduğu yolu gözler önüne serdi. Daha önce de birçok alanda ödül alan akad

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Tıp Fakültesi akademisyenleri aldıkları ödüller ile üniversitenin bilimsel anlamda almış olduğu yolu gözler önüne serdi.
Daha önce de birçok alanda ödül alan akademisyenler, 2012 yılında da bilimsel araştırmaları ile ödüle layık görüldü. YYÜ'den yapılan açıklamada, Tıp Fakültesi akademisyenlerinin aldıkları ödüller ise, "Yrd. Doç. Dr. Mehmet Arslan; 2012 yılı Türk Nöroşirurji Derneği Prof. Dr. Mahir Tevruz Bilimsel Araştırma Ödülü, Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği VII. Bilimsel Kongresi 'En iyi 10 bildiri' ödülleri, Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği VII. Bilimsel Kongresi 'En iyi 15 bildiri' ödülü, Türk Nöroşirurji Derneği 23. Bilimsel Kongresi Yılın Bildirileri değerlendirilmesinde 13.'lük ödülü aldı. Yrd. Doç. Dr. Halil Özkol, Yrd. Doç. Dr. Zehra Kurdoğlu; Türk jinekoloji ve Obstetrik Derneği Prof. Dr. Atilla Yıldırım 'Ana Çocuk Sağlığına Destek Ödülü', Doç. Dr. Ayşe Serap Karadağ XXIV. Ulusal Dermotoloji Kongresi En İyi Poster Tartışması Ödülü, Yrd. Doç. Dr. Onur Çağlar Acar ise 56. Türkiye Milli Pediatri Kongresi Sözel Bildiri ikincilik ödülü aldı" denildi.
(MSA-Y)

04.01.2013 14:00:52 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT