1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yurtta Kış Marmaris'te Bahar

Yurtta Kış Marmaris'te Bahar

Yurtta Kış Marmariste Bahar
A+A-

Türkiye'nin büyük bölümünde soğuk hava ve kar yağışı etkisini sürdürürken, Muğla'nın Marmaris ilçesinde vatandaşlar denize girdi. Türkiye'nin büyük bölümünde kar yağışı etkisini sürdürürken, Muğla'

Türkiye'nin büyük bölümünde soğuk hava ve kar yağışı etkisini sürdürürken, Muğla'nın Marmaris ilçesinde vatandaşlar denize girdi.
Türkiye'nin büyük bölümünde kar yağışı etkisini sürdürürken, Muğla'nın Marmaris ilçesinde adeta bahar havası yaşandı. İlçede bugün hava sıcaklığı 18, deniz suyu sıcaklığı ise 17 derece olarak ölçüldü. Marmarisliler ve az sayıdaki turist sahildeki kafeteryalarda oturup güneşlenirken, vatandaşlardan bazıları da denize girmeyi tercih etti. Marmaris'te restoran işletmeciliği yapan Ercan Türksoy, 12 ay boyunca denize girdiğini, bu yüzden sağlıklı olduğunu belirtti. Türksoy, "Yaz kış demeden her zaman denize giriyorum. Kışın denize girmek çok faydalı. Grip bile olmuyorum. 10 yıldır doktor ve hastaneye gitmedim. Marmaris Türkiye'nin cenneti, bütün ülkede kar ve yağış var ama biz bu sıcak havada denize giriyoruz" dedi.
(CC-Y)

03.01.2013 13:40:56 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT