1. HABERLER

  2. Yurtta Kış Antalya'da Deniz Keyfi

Yurtta Kış Antalya'da Deniz Keyfi

Yurtta Kış Antalyada Deniz Keyfi
A+A-

Tüm yurtta karlı ve soğuk hava etkisini gösterirken son sekiz yılın en soğuk gecesinin yaşanacağı Antalya'da vatandaşlar 4 derecede denize giriyor. Tüm yurtta karlı ve soğuk hava etkisini gösteriyo

Tüm yurtta karlı ve soğuk hava etkisini gösterirken son sekiz yılın en soğuk gecesinin yaşanacağı Antalya'da vatandaşlar 4 derecede denize giriyor.
Tüm yurtta karlı ve soğuk hava etkisini gösteriyor. Turizmin başkenti olarak nitelendirilen Antalya'da ise vatandaşlar soğuk havaya aldırmadan denize giriyor. Meteoroloji gündüz en düşük hava sıcaklığını 4 derece olarak ölçerken, termometrelerde öğle saatlerinde 11 dereceyi gösterdi. Son 8 yılın en soğuk gecesinin yaşanacağı kentte güneşli hava ile birlikte deniz suyu sıcaklığının 18 derece olarak ölçüldüğü belirtildi.
20 yıldır her gün denize girdiğini belirten emekli Hasan Yaman, deniz suyunun 18 derece olduğunu, sürekli denize girdiğini söyledi.
Sivas'tan Antalya'ya geldiğini belirten emekli Şükrü Arslaner de, "11 ve 12'ci omurga kemiğim yok. Yürüyemez durumdaydım. Her gün denize girerek iyileştim. Şu an kendimi sağlıklı hissediyorum. Dışarısı serin ama deniz suyu sıcak" dedi.
(SÇ-SK-HO-Y)

08.01.2013 12:14:53 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT