1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yurtkur Gaziantep Bölge Müdürlüğü, Kişisel Gelişim Ve Liderlik Eğitimi Düzenliyor Gaziantep

Yurtkur Gaziantep Bölge Müdürlüğü, Kişisel Gelişim Ve Liderlik Eğitimi Düzenliyor Gaziantep

Yurtkur Gaziantep Bölge Müdürlüğü, Kişisel Gelişim Ve Liderlik Eğitimi Düzenliyor  Gaziantep
A+A-

YURTKUR Gaziantep Bölge Müdürlüğü tarafından öğrencilere 'Liderlik Okulu' adı altında kişisel gelişim eğitimleri düzenlendi. YURTKUR Gaziantep Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada ş

YURTKUR Gaziantep Bölge Müdürlüğü tarafından öğrencilere 'Liderlik Okulu' adı altında kişisel gelişim eğitimleri düzenlendi.
YURTKUR Gaziantep Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Eğitimlere Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlüğüne bağlı Gaziantep, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Kilis, Göksun, Afşin, Elbistan, Gazikent ve Nizip Yurt Müdürlükleri personeli ve yurtlarda barınan öğrencilere, uzman psikolog sosyolog ve kişisel gelişim uzmanı Abdulkerim Öztürkçü tarafından "Kişisel Gelişim ve Liderlik" konulu eğitimler verildi. Öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşen eğitimlerde, kurum yurtlarında kalan öğrencilerin motivasyonu yüksek, zamanı iyi yöneten, özgüveni artmış, başarıya odaklanmış, değişime ve çağa ayak uyduran, sosyal iletişimi güçlü bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmak amacıyla yapılan eğitim çalışmaları, YURTKUR Genel Müdürlüğünce belirlenen program dahilinde periyodik olarak devam edecektir."
(HD-Y)

04.12.2012 18:40:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT