1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yurt Öğrencilerine Kişisel Gelişim Semineri

Yurt Öğrencilerine Kişisel Gelişim Semineri

Yurt Öğrencilerine Kişisel Gelişim Semineri
A+A-

Şırnak Üniversitesi Öğretim Görevlisi İbrahim Baz tarafından, Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarında kalan öğrencilere yönelik kişisel gelişim semineri verildi. Şırnak Üniversitesi Öğretim Görevlisi

Şırnak Üniversitesi Öğretim Görevlisi İbrahim Baz tarafından, Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarında kalan öğrencilere yönelik kişisel gelişim semineri verildi.
Şırnak Üniversitesi Öğretim Görevlisi Baz tarafından öğrencilere verilen 10 saatlik kurs boyunca kendini tanıma, problem çözme, karar verme becerileri, stres yönetimi, etkili sunum teknikler ve kamuda sosyal yaşamda davranış kuralları anlatıldı. Seminer hakkında açıklama yapan Yurt Müdürü Sabiha Aksakal, öğrencilerin seminer sonucu kendilerine olan güvenlerinin arttığını, gelecek korkusunu bir nebze de olsun yendiklerini ve hayata daha emin adımlarla ilerlemeye çalışan bir gençliğin oluştuğunu söyledi. Seminer sonucu öğrencilere dağıtılan anket değerlendirmesinde öğrencilerin bütünü seminerlerin kendilerine katkı sağladığını, kendilerine verilen değeri fark ettiklerini ve bu durumdan memnun olduklarını söyledi.
(CK-YRT-AŞ-Y)

18.12.2012 17:16:27 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT