1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yüreğir'de Yol Çalışmaları Sürüyor

Yüreğir'de Yol Çalışmaları Sürüyor

Yüreğirde Yol Çalışmaları Sürüyor
A+A-

Yüreğir Belediyesi yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ulubatlı Hasan Mahallesi'nde yol çalışmalarını denetleyen Başkan Çelikcan, "Vatandaşlarımızın en büyük isteği yollarının yapılması idi. Bi

Yüreğir Belediyesi yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Ulubatlı Hasan Mahallesi'nde yol çalışmalarını denetleyen Başkan Çelikcan, "Vatandaşlarımızın en büyük isteği yollarının yapılması idi. Biz de vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Göreve ilk geldiğimiz de Ulubatlı Hasan Mahallesi'nin 27 sokağında kilitli parke çalışması yapmıştık. Şimdi ise 80 sokağında Yüreğir'de ilk defa uyguladığımız ve vatandaşlarımız tarafından çok beğenilen oluklu asfalt çalışmasını devam ettiriyoruz. Kendi asfalt kazıma ve serme makinelerimizle yaptığımız otoban kalitesindeki asfalt yıllarca vatandaşlarımıza hizmet edecek. Yaptığımız bu kapsamlı çalışmayla Ulubatlı Hasan Mahallesinin yol sorunu ortadan kalkıyor" dedi.
Ulubatlı Hasan Mahalle Muhtarı Recep Kabaklı yapılan çalışmalar için Başkan Çelikcan'a teşekkür ederek, "Başkanımızdan Allah razı olsun. Başkanımız göreve geldiğinde birçok sokağımızı öncelikle kilitli parke yapmıştı. Kalan sokakları ise asfalt yaparak vatandaşlarımızın yol sorununu çözüyor. Mahallemize yaptığı Kültür evi ise çok önemli bir eser. Yakında hizmete açılacak olan Ulubatlı Hasan Kültür Evinden birçok insanımız özellikle kadınlarımız ve gençlerimiz faydalanacak. Ben kendisine yaptığı bu güzel hizmetler için şahsım ve mahallelim adına çok teşekkür ediyorum ve hizmetlerinin devamını diliyorum" şeklinde konuştu.
(ADN-Y)

04.02.2013 15:57:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT