1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yüreğir Kültür Merkezi Haziran'da Hizmete Girecek

Yüreğir Kültür Merkezi Haziran'da Hizmete Girecek

Yüreğir Kültür Merkezi Haziranda Hizmete Girecek
A+A-

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş beraberinde, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Koçberber, Yüreğir Kaymakamı Turgut Subaşı ile birlikte Yüreğir Kültür Merkezi'nde incelemelerde bulundu. Kült

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş beraberinde, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Koçberber, Yüreğir Kaymakamı Turgut Subaşı ile birlikte Yüreğir Kültür Merkezi'nde incelemelerde bulundu.
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından finanse edilen Yüreğir Kültür Merkezi, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği'nin 2012 yılında ihaleye çıkmasının ardından bitme aşamasına geldi.
2013 yılı Haziran ayında hizmete girecek olan Yüreğir Kültür Merkezi, toplam 8 bin 994 metrekare alana sahip olup, 320 kişilik tiyatro, kongre merkezi ve toplantı salonu ile kütüphane, okuma salonları, fuaye alanları, eğitim ve idare odalarından oluşuyor.
Yetkililerden bilgi alan Vali Coş, Yüreğir Kültür Merkezi'nin eksikliklerin giderilerek vatandaşın hizmetine sunulması açısından öncelikli önem arz ettiğini belirterek, merkezin ön görülen tarihten daha evvel tamamlanması konusunda iş ve işlemlerin bir an önce bitirilmesi talimatını verdi.
(ADN-Y)

07.02.2013 14:21:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT