1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yurdum İnsanı Yasak Dinlemiyor

Yurdum İnsanı Yasak Dinlemiyor

Yurdum İnsanı Yasak Dinlemiyor
A+A-

Bolu'da inşaat çalışmasının yapıldığı alana yerleştirilen uyarı levhasına aldırış etmeyen vatandaşlar, canları pahasına yasakları çiğniyor. Bolu Belediyesi, Kültür Park'ta devam eden yer altı katlı

Bolu'da inşaat çalışmasının yapıldığı alana yerleştirilen uyarı levhasına aldırış etmeyen vatandaşlar, canları pahasına yasakları çiğniyor.
Bolu Belediyesi, Kültür Park'ta devam eden yer altı katlı otopark çalışmalarında kazı bölümünü tamamlayınca hafriyat kamyonlarıyla alandan çıkarılan toprak ve kaya parçaları taşınmaya başladı. Ağır tonajlı araçların inşaat alanından çıkışı sırasında herhangi bir kaza yaşanmaması için de Parti Sokak üzerindeki kaldırıma Bolu Belediyesi tarafından uyarı levhaları asıldı. Levhalardan birinde, "Lütfen can güvenliğiniz için karşı şeridi kullanın" yazarken, bir diğerin de ise "Araçlara kaya ve moloz düşebilir. Can ve mal güvenliğiniz için araç park etmeyiniz" şeklinde uyarı yazısı yazıldı. Kaldırımlara yerleştirilen uyarı levhalarına aldırmayan vatandaşlar, can güvenliklerini hiçe sayarak çalışma alanının altından geçti. Yurdum insanının levhalardaki uyarılara aldırmadan yollarına devam etmesi şaşırttı.

19.02.2013 15:19:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT