1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yunus Emre İlkokulu İnşaatı Devam Ediyor

Yunus Emre İlkokulu İnşaatı Devam Ediyor

Yunus Emre İlkokulu İnşaatı Devam Ediyor
A+A-

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü ve Dinar Belediyesi iş birliğinde ortaklaşa yapılan dokuz derslik prefabrik Yunus Emre İlköğretim Okulu inşaatı çalışmaları devam ediyor. Yunu

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü ve Dinar Belediyesi iş birliğinde ortaklaşa yapılan dokuz derslik prefabrik Yunus Emre İlköğretim Okulu inşaatı çalışmaları devam ediyor.
Yunus Emre İlköğretim Okulu inşaatının büyük bir kısmının yapımı tamamlanırken, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek ve Fen İşleri Müdürlüğü personeli inşaat alanına giderek yapılan faaliyetleri yakından inceledi. Belediye Başkanı Saffet Acar, şantiye şefiyle binanın son durumu hakkında istişare yaparak bilgi alış verişinde bulundu. Acar, binanın tavan ve tabanında bulunan yalıtım sistemlerini, elektrik donanım ve bağlantı noktalarını da kontrol etti. Başkan Acar basın mensuplarına konu ile ilgili yaptığı açıklamada ise, "Yunus Emre İlköğretim Okulu binamızın kısa sürede büyük ve önemli bir kısmını bitirdik. İnşallah 2012 2013 eğitim ve öğretim sezonun 2. Dönemine okul binamızı tamamlayarak kapılarını eğitime açacağız. Şahsım ve belediye personelim devamlı olarak okul yapımı ile koordineli halindeyiz. Teknik ekip ve iş makineleri olarak da okulun tamamlanması için elimizden geleni yapıyoruz" diye konuştu.
(MK-GC-SÇ-Y)

19.01.2013 17:20:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT