1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yunus Emre İlkokulu, İkinci Dönemde Eğitim Ve Öğretime Açılacak

Yunus Emre İlkokulu, İkinci Dönemde Eğitim Ve Öğretime Açılacak

Yunus Emre İlkokulu, İkinci Dönemde Eğitim Ve Öğretime Açılacak
A+A-

Afyonkarahisar'ın Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tahtaoğlu ve Şube Müdürü Caner Özdemir, inşaat çalışmalarının devam ettiği Yunus Emre İlkokulu'nda incelemelerde bulundu. Toplam beş derslikten

Afyonkarahisar'ın Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tahtaoğlu ve Şube Müdürü Caner Özdemir, inşaat çalışmalarının devam ettiği Yunus Emre İlkokulu'nda incelemelerde bulundu.
Toplam beş derslikten oluşan Yunus Emre İlkokulu'nun 290 bin TL'ye mal olduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tahtaoğlu, "Okulumuzda çalışmalar devam ediyor. Dış yapımı biten okulun, ince işçiliği de yapılıyor. İkinci döneme okulumuzu hazır hale getirerek eğitim veöğretime açacağız" dedi.
Yunus Emre İlkokulu inşaatını yerinde inceleyen heyet, daha sonra Dinar İlçe Kaymakamı Avni Kula'yı makamında konuyla ilgili ziyaret etti. Kaymakam Kula Yunus Emre İlkokulu ile ilgili yaptığı açıklamada, "2012-2013 eğitim ve öğretim ikinci dönemine en azından ana sınıfı ve birinci sınıfları açmayı planlıyoruz" diye konuştu.
(MK-GC-SK-Y)

05.02.2013 12:49:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT