1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yunus Emre Caddesi'ndeki Çalışmalarda Sona Gelindi

Yunus Emre Caddesi'ndeki Çalışmalarda Sona Gelindi

Yunus Emre Caddesindeki Çalışmalarda Sona Gelindi
A+A-

Antalya'nın Manavgat ilçesinde Örnek Mahallesi Yunus Emre Caddesi'nde başlatılan yol genişletme, kaldırım, refüj, ve kavşak çalışmalarında sona gelindiği bildirildi. Manavgat Belediyesi'nin başlatt

Antalya'nın Manavgat ilçesinde Örnek Mahallesi Yunus Emre Caddesi'nde başlatılan yol genişletme, kaldırım, refüj, ve kavşak çalışmalarında sona gelindiği bildirildi.
Manavgat Belediyesi'nin başlattığı çalışmalar kapsamında Alpaslan Türkeş Bulvarı'ndan başlayarak ırmağa kadar devam eden cadde boyunca kaldırım düzenlemesi yapıldığı, aydınlatma direklerinin yeraltına alındığı, orta refüjde ise peyzaj düzenlemesi gerçekleştirildiği bildirildi.
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, "Örnek Mahallesi Yunus Emre Caddesi'nde başlattığımız düzenleme çalışması tamamlanmak üzere. Sıcak asfalt aşamasına gelen yol, halkımıza yakışır hale geldi. Hizmetlerin en kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde yapılması amacıyla modern araç ve ekipmanlardan da yararlanmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımız en kısa sürede tamamlanacaktır" diye konuştu.
(SK-Y)

11.01.2013 15:43:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT