1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yuntdağlılar Derneği'nden Manisa Tso'ya Ziyaret

Yuntdağlılar Derneği'nden Manisa Tso'ya Ziyaret

Yuntdağlılar Derneğinden Manisa Tsoya Ziyaret
A+A-

Yuntdağlılar Sosyal Dayanışma Kültür Spor ve Turizm Derneği Başkanı Mustafa Uyumaz, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Mustafa Uyumaz

Yuntdağlılar Sosyal Dayanışma Kültür Spor ve Turizm Derneği Başkanı Mustafa Uyumaz, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Başkan Mustafa Uyumaz, 6 yıl Yuntdağlılar Derneğinde hizmet verdiğini ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte güzel şeyler yapacağını belirterek, "Sosyal tesislere çok ihtiyaç var. Tabi yeri nerede ne zaman olur bilemiyoruz. Sivil toplum kuruluşlarının ve siyasi destek de alarak bu projeyi inşallah hayata geçiririz." diye konuştu. MTSO Başkanı Bülent Koşmaz ise Başkan Mustafa Uyumaz ve yönetimine teşekkür ederek, "Bu yapmaya çalıştığınız proje Mustafa Uyumaz, önderliğinde bugüne kadar büyük mesafeler aldı. Özellikle Manisa'nın büyükşehir statüsüne girmesinden sonra Muradiye kampüsünden sonra Aliağa'ya uzanacak bir yol Bergama tarafına inecek alternatif yollar o bölgenin ekonomik hayatına büyük katkılar sağlayacaktır. Bugüne kadar köylerimizin kalkınması için bazı çalışmalar var. Bu çalışmalar gerçekleştirilirse oralar cazibe merkezi haline gelecektir. Umarım bu sosyal tesisler projesi gerçekleşir." dedi.
(YB-ÖND-Y)

04.12.2012 16:57:07 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT